Sidebar

Šiandien - Tarptautinė Sveikatos diena (2022 m. balandžio 7 d.).

Šia proga Jus visus norime paskatinti pasirūpinti ir pastiprinti savo sveikatą taip, kaip atrodo labiausiai vertinga asmeniškai.

Tam paruošėme sąrašą įvairių pasiūlymų kaip galima stiprinti savo tiek fizinę, tiek psichikos sveikatą, tiek visa tai jungiantį kūno-proto ryšį.

Taip pat, turime specialų pasiūlymą "Sveikatos Laboratorijoje" - kūno kompozicijos analizė ir kineziterapinė konsultacija. Nepraleiskite progos užsiregistruoti -vietų skaičius ribotas.

 

,,Gyvenimui reikia judesių“ (Aristotelis) – pasiūlymai fiziniam aktyvumui ir judėjimui kitaip:2022_Sveikatos_diena_1.png

 

Pratimų programos:

 

 

Skatiname pasivaikšioti gamtoje, patyrinėti aplinką ir paįvairinti ėjimo būdus:Sveikatos diena 2022 

 

 

Psichikos sveikatos stiprinimui siūlome geriau suprasti Jums svarbias temas ir sužinoti moksliniais tyrimais pagrįstus būdus kaip galima sau padėti:

 

Taip pat, ateityje skatiname nepraleisti progos sudalyvauti kitose VU Sveikatos ir sporto centro su partneriais organizuojamose veiklose:

 

Mind Body Boost – skirta studentams, 6 savaičių psichikos sveikatos stiprinimo ir fizinio aktyvumo skatinimo programa. Plačiau apie programą ir projektą.

Projektas bendrai finansuoja Europos Komisija pagal ,,Erasmus + Sport“ programą ,,Skatinti socialinę įtrauktį ir lygias galimybes sporte“. Įgyvendinant šį projektą bendradarbiauja 8 partneriai iš 5-ių Europos Sąjungos šalių.

 

Sveikatos Laboratorija – skirta studentams ir darbuotojams, nemokamos individualios įvairios sveikatos stiprinimo konsultacijos. Plačiau apie konsultacijas ir registracija

Projektas įgyvendinamas Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija. 

 

Sveikatos stiprinimo programa sėdimą darbą dirbantiems asmenims – skirta darbuotojams, 13 savaičių programa, kurioje šiuo metu dalyvauja VU neakademinių padalinių darbuotojai ir kolegos iš kitų 5 švietimo organizacijų. Ateityje programoje dalyvauti siūlysime ir akademinių padalinių darbuotojams. 

Projektas įgyvendinamas Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija.

 

Vaikų vasaros stovykla – skirta darbuotojų vaikams. Savaitės trukmės dieninės stovyklos metu stiprinama 7-11 metų vaikų sveikata, formuojami sveikatingumo įpročiai, supažindinama su įvairiomis sporto ir judėjimo formomis, skatinamas fizinis aktyvumas. Stovykla skirta ne tik tam, tuo pačiu stovykla siekiame padėti darbuotojams pasirūpinti savo sveikata įtemptu vasaros pradžios darbų laikotarpiu. Plačiau apie stovyklą.

 

VU Vasaros iššūkis – skirta studentams ir darbuotojams. Organizuojamame visos vasaros iššūkyje kviečiame registruoti savo fizinį aktyvumą ir pasigalinėti su savimi bei kolegomis iš kitų fakultetų ir padalinių. Sekite informaciją mūsų paskyrose ir tinklalapyje. Daugiau apie vasaros iššūkį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos