Sidebar

Vilniaus universiteto (VU) krepšininkai žengė tvirtą žingsnį Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) Mažosios taurės turnyro finalo link – pirmose pusfinalio rungtynėse savo aikštėje rezultatu 95:79 (17:16, 12:23, 38:9, 28:31) nugalėjo Kauno kolegijos (KK) ekipą.

1 11Tiesa, po pirmųjų dviejų kėlinių vilniečiai atsilikinėjo dviženkliu sirtumu – 29:39, tačiau per didžiąją pertrauką, išklausę savo trenerio Rimanto Kaminsko pastabų ir įkvepiančios kovai kalbos, jau atrodė visai kitaip: trečiąjį kėlinį vilniečiai laimėjo net 38:9 ir po trių kėlinų jau patys turėjo susikrovę solidžią 19 taškų persvarą – 67:48.

Ketvirtas kėlinys jau buvo daugiau formalumas.

VU komandą į pergalę vedė net 31 tašką surinkęs Vytautas Saulis. Jis pataikė 11 iš 14 dvitaškių, 2 iš 9 tritaškius, 3 iš 7 baudas, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Dar labai svariai prie vilniečių pergalės prisidėjo Dominykas Bučas, pelnęs 25 taškus (3/7 dvit., 6/9 trit., 1/2 baudos, 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, 32 naudingumo balai). 19 taškų pridėjo Žilvinas Kubilius (4/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudos, 10 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud. balas).

KK komandą bandė gelbėti 20 taškų surinkęs Arminas Puišys, 17 taškų pelnęs Nedas Montvila ir 16 taškų pridėjęs Arijus Adomauskas (5/6 trit.).

Kauno kolegijos komandai koją kišo klaidos. Jų sąskaitoje – 21 klaida, kai VU suklydo vos 8 kartus.

Praėjusį savaitgalį, gruodžio 18 d., Trakų sporto centre, kartu su 2021 m. Lietuvos irklavimo uždarų patalpų čempionatu, įvyko ir Lietuvos studentų uždarų patalpų irklavimo čempionatas. 

 Šiose varžybose dalyviai varžosi ant irklavimo treniruoklių, kurie sukonstruoti taip, kad atkartotų visus irklavimo judesius, būdingus irkluojant valtyje ant vandens. Tik, aišku, čia nėra bangavimo, valties siūbavimo ir kitų faktorių, kaip irkluojant vandens telkinyje lauke. Treniruoklyje "irkluojama" tą patį atstumą kaip ir ant vandens - 2000 metrų. Dalyviais (-ės) treniruoklio ekrane mato savo irklavimo tempą ir nuirkluotą atstumą, bei artimiausius savo priešininkus, o žiūrovai visą "užplaukimą" gali stebėti dideliame ekrane, matydami visų dalyvių užimamą vietą visos distancijos metu. 

VU studentų komanda šiose varžybose iškovojo antrosios vietos taurę.

Pirmi Vytauto Didžiojo universiteto studentai, treti Klaipėdos universiteto irkluotojai.

Individualioje lengvo svorio vaikinų įskaitoje čempionu tapo Šiaulių akademijos trečiakursis Martynas Vaitkevičius, kuris besiruošdamas šioms varžyboms sugebėjo numesti 4 kg. svorio iki leidžiamo šioje rungtyje 75 kg. Antrąją vietą šioje rungtyje MIF fak. antrakursis Nikita Aleksejenkov

Kiti VU komandos nariai prizininkais netapo, bet svariai prisidėjo prie bendrakomandinio laimėjimo. Tai Julija Komaraitė (MF) Benas Paunksnis (IF) bei Saulius Aušbikavičius (ŠA) 

Dėkojame studentams atstovavusiems Vilniaus Universitetą, linkime sėkmės moksluose ir smagių būsimų startų mėgiamoje sporto šakoje.

 

2021 12 18 Studentų uždarų patalpų irklavimo čempionatas 1

  • Gruodžio 23, 24, 25 ir 26 d. VU sveikatos ir sporto centro kolektyvas ILSISI.
  • Nemokami užsiėmimai su treneriais NEVYKS nuo gruodžio 24d. iki sausio 9d.

 

2021_baneris_Švent.png

Nuo gruodžio 27d. iki sausio 15d. kviečiame judėti:

Pirmadieniais

19:00 Anticeliulitinė treniruotė

20:00 Circuit treniruotė

Trečiadieniais:

19:00 Solo latino

20:00 Solo latino technique

Ketvirtadieniais:

19:00 Anticeliulitinė treniruotė


 

Viena iš Sveikatos ir sporto centro misijų – prisidėti prie žmonių sveikatinimo ir pasiūlyti įvairius formatus tam pasiekti.
Siūlome AKTYVIAS PERTRAUKĖLES konferencijų ir susitikimų metu.
 
Dažnoje konferencijoje ar ilgesniame susitikime, mes taip užsisėdime kėdėse, kad net kavos pertraukėlė nepadeda. Mūsų dėmesingumas mažta ir svarbi informacija gali tiesiog „pasimesti ore“. Moksliškai įrodyta, kad fizinės veiklos pertraukėlė (geriausia kas valandą ar pusantros valandos) suaktyvina mūsų sistemą ir tampame pastebimai produktyvesni ir imlesni informacijai!
Sveikatos ir sporto centro kineziterapeutė Eglė Draugelytė ir kiti komandos nariai yra pasiruošę išjudinti visus ir visas :)
 
Mankštas/aktyvias pertraukėles vedame tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Kiekvieno projekto sąlygos skiriasi ir yra derinamos asmeniškai.
Jeigu susidomėjote, susisiekite el. paštu:
Eglė Draugelytė aktyvios pertraukėlės
                                                                                                                                                                                              Nuotraukos iš EVAF organizuotos tarptautinės konferencijos.
 

Pakilia nuotaika, finalinėmis rungtynėmis ir VU rektoriaus prof. Rimvydo Petrausko sveikinimais pasitikome artėjantį savaitgalį ir uždarėme Rektoriaus taurės 2021-2022 m.m. turnyrą.
Rezultatai aiškūs, tačiau neatspindi intrigos, ir vaikinų emocijų bei išlieto prakaito aikštelėje. Labiausiai įstrigusios varžybos - lygiosios tarp MF ir EVAF. Likus penkioms minutėms EVAF turėjo 4 taškų pranašumą 5:1, tačiau neįtikėtinai sužaidę MF ftubolininkai sugebėjo išplėšti lygiasias.
Po savaitę trukusio turnyro paaiškejo kurie fakultetai gaus daugiausiai įskaitinių taškų.

 

🥇MIF (10 tšk., +21 įvartis)

🥈 FF (9 tšk., +1 įvartis)

🥉 TF (7 tšk., +2 įvarčiai)

EVAF - 4 vieta

MF - 5 vieta

 

Ačiū visiems žaidėjams, palaikytojams (-oms), organizatoriams ir vyr. teisėjui treneriui Rimantui Turskiui.

Kiti Rektoriaus taurės turnyrai nusimato 2022m. pavasarį. Dar liko „pasistumdyti“ ne vienoje sporto šakoje!

Visi rezultatai čia.

RT 2022 futbolas

sporto remimo fondas

 

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Dažnai užsisėdime savo kėdėse; sėdime ofisuose, mašinose, pokalbių metu, prie stalo kai valgome ir dar prie daug kitų progų. Paradoksas, bet kuo daugiau sėdime, tuo mažiau norime judėti. Mūsų kūnai puikiai prisitaiko prie visų gyvenimo iššūkių ir jeigu sėdėjimas tampa pagrindiniu - mes tampame geresni sėdėtojai (Homo Sedens). SSC bando atliepti į VU bendruomenės norą nesukumpti ankščiau laiko.

Kviečiame visus VU darbuotojus (-as) kartu prasimankštinti du kartus per savaitę!

Antradieniais 12:00-12:30 val. 

Ketvirtadieniais 8:30 - 9:00 val.

Mankštos vyksta gyvai per MS Teams platformoje.

Ryto užsiėmimų metu pasiruošime sėdimo darbo dienai. Atliksime raumenų tempimo ir judesio amplitudės pratimus kūnui pažadinti. Pratimai pritaikyti atlikti namuose ant kilimėlio/kilimo be jokios specialios įrangos - tik apsirenkite patogiai, ir susitikim!

Pietų užsiėmimai skirti sėdimo darbo sukeliamų problemų prevencijai. Atliksime nugaros, pilvo raumenų stiprinimo pratimus, sutvirtinsime kūną po ilgo sėdėjimo ir pasikrausime energijos likusiai darbo dienai. Pratimai pritaikyti atlikti ant kilimėlio/kilimo be jokios specialios įrangos - tik apsirenkite patogiai, ir susitikim! 

 Online Mankštos VU darbuotojams
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 

 

 

 Mankštos vyks gyvai per MS Teams. Prisijungimo žingsnius rasite žemiau:

1. Susitinkame teams grupėje (prieiga atvira), jūsų prašome prisijungti prie MS Teams komandos (Mankšta su SSC):

join teams

2. code enter
 
3. Įvesti žemiau nurodytą raidžių seką: gjmfpip

kodas

Lapkričio 4-11 dienomis Vilniaus universitete vyks tarpfakultetinis futbolo turnyras, kurio prizininkai taškais timptels savo fakultetus kovoje dėl Rektoriaus taurės.

Linkime švaraus, gražaus ir intriguojančio turnyro. Sėkmės komandoms!

RT futbolas 2022 tvarkarastis naujas ir rezultatai

 

sporto remimo fondas

 

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Dažnai užsisėdime savo kėdėse; sėdime ofisuose, mašinose, pokalbių metu, prie stalo kai valgome ir dar prie daug kitų progų. Paradoksas, bet kuo daugiau sėdime, tuo mažiau norime judėti. Mūsų kūnai puikiai prisitaiko prie visų gyvenimo iššūkių ir jeigu sėdėjimas tampa pagrindiniu - mes tampame geresni sėdėtojai (Homo Sedens). SSC bando atliepti į VU bendruomenės norą nesukumpti ankščiau laiko.

Kviečiame visus VU darbuotojus į rytinę mankštą online!

Ketvirtadieniais 08:30-9:00 val. Mankšta vyks gyvai per MS Teams.

Užsiėmimų metu pasiruošime sėdimo darbo dienai. Atliksime raumenų tempimo ir judesio amplitudės pratimus kūnui pažadinti. Pratimai pritaikyti atlikti ant kilimėlio/kilimo be jokios specialios įrangos - tik apsirenkite patogiai, ir susitikim!

Ryto mankšta VU darbuotojams 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mankšta vyks gyvai per MS Teams. Prisijungimo žingsnius rasite žemiau:

 
1. Susitinkame teams grupėje (prieiga atvira), jūsų prašome prisijungti prie MS Teams komandos (Mankšta su SSC):
 

join teams

2. code enter
 
3. Įvesti žemiau nurodytą raidžių seką: gjmfpip

kodas

Spalio 30 d. Kaune, Lietuvos sporto universiteto fechtavimosi salėje vyko Lietuvos studentų fechtavimosi čempionatas

Čempionate dalyvavo 6 universitetų komandos: MRU, LSU, KTU, VU, VILNIUS TECH, LSMU, kurios varžėsi merginų špaga ir vaikinų špaga rungtyse. 

Vilniaus Universiteto komanda iškovojo antrosios vietos taurę tik vienu tašku nusileidusi Sporto universiteto komandai. 

Treti liko Sveikatos mokslų universiteto fechtuotojai.

VU komandai atstovavo ir įvairių spalvų medalius bei taškus komandai pelnė:

pirmakursiai   Alan Rinkevič (MF) ir Aistė Seniutaitė (GMC),

bei komandos senbūviai Jurgis Atroškevičius (IF) ir Greta Vislockytė (FsF).

Sveikiname studentus  ir trenerį R. Kniukštą! Džiaugiamės jų gerais pasiekimais ir linkime, kad jų meilė mėgiamai ir  įdomiai sporto šakai neišblėstų.

LSSA Fechtavimas 2021 2022 R Kniuksta 3

LSSA Fechtavimas 2021 2022 R Kniuksta 1

Orientavimosi Sporto klubas klubas "Ąžuolas" lapkričio - gruodžio mėnesiais  kviečia į sprintų taurės varžybas įvairiose Vilniaus miesto vietose.
http://sprintai.okazuolas.lt/lt/nuostatai

Šios varžybos yra skirtos ne tik orientavimosi profesionalams, bet ir tiems, kurie nėra išbandę šios sporto šakos. Tai labai tinkamas sportas šeimai. Atvykite su šeima, draugais , kolegomis, išsirinkite sau tinkamą trasą ir atraskite orientavimosi džiaugsmą, bei pažinkite Vilniaus miestą, jo senamiestį kitaip.

Orientavimosi sprintas - tai pati dinamiškiausia orientavimosi sporto disciplina, kurioje situacija keičiasi už kiekvieno namo kampo, kiekviename kiemelyje. Čia neužtenka greitai bėgti, bet reikia ir greitai orientuotis - numatyti  ir pasirinkti greičiausius bei geriausius prabėgimus ir žinoma nepasiklysti.  

 Jau šį šeštadienį (spalio 30 d.) - pirmas etapas Vingriai. Tai Vingrių vardu žinoma Naujamiesčio dalis tarp Naugarduko ir Kauno gatvių. Vietovės reljefas raižytas su stačiu šlaitu atskiriančiu Senamiestį nuo Naujamiesčio, bei namų fasadų užstojamas Kartuvių kalnas pietryčiuose.

Į varžybas rekomenduojama užsiregistruoti iš anksto, bet organizatoriai siūlo ir OPEN trasas į kurias išankstinės registracijos nereikia. O jei nusprendėte išbandyti Orientavimosi sportą pirmą kartą - organizatoriai mielai suteiks reikalingą informaciją ar net orientavimosi pamokėlę.

Be sprintų taurės varžybų kiekvieną ketvirtadienio vakarą  Orientavimosi sporto klubas "Apuokas" rengia naktinius ketvirtadienius, kuriuose adrenalino dozė ir įdomus nuotykis garantuotas www.vilniausketvirtadieniai.lt arba  www.facebook.com/VilniausKetvirtadieniai/

Taip pat, savaitgaliais  Edgaras Voveris rengia masines dienines orientavimosi varžybas, kuriose galima rinktis trasą pagal savo pajėgumą, nuo lengvų (pradedančiųjų) iki sudėtingesnių ir ilgesnių. Daugiau info  https://foreststadiums.lt/ 

Jeigu susidomėjote ir norite atvykti į orientavimosi treniruotes ar gauti daugiau informacijos, lauksime jūsų antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16.00 Saulėtekio al. 26

Taip, pat galite susisiekti su VU treneriu Romualdu Kniukšta - 8685 42142

 
22467552 10155803635142264 4926365920181519995 o
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos