Sidebar

Vasaros metu leidžiame sau pamiršti apie mokslus ar mažiau galvoti apie darbą, bet net kai lepina nuostabus oras, sporto pamiršti nevalia!

Jau visai netrukus, liepos 23 d. prasidėsiančios Tokijo olimpinės vasaros žaidynės žada atnešti kelias savaites nenutrūkstančio aukščiausio lygio sporto į mūsų gyvenimus. Kviečiame susipažinti su VU studentais ir alumnais, kurie šiais metais atstovaus mūsų šaliai ir, žinoma, sieks olimpinio aukso!

Dėl pasikeitusios situacijos pasaulyje, šiais mokslo metais nevyko kasmetinės, nuo 2000 metų organizuojamos Tarpfakultetinės Vilniaus universiteto Rektoriaus Taurės varžybos.

Šie mokslo metai buvo sudėtingi ne vienam sportininkui, tačiau tradicijas tęsėme ir aerobikos varžybas Rektoriaus taurei laimėti rengėme ir šiemet. Aktyviausių fakultetų (EVAF, MF, FsF) studentai jau spalio mėnesį susibūrė į komandas ir ruošė grupinius pasirodymus. Gaila, bet tada sugriežtintas karantinas pakišo koją ir varžybos buvo atidėtos. Tačiau, aerobinės gimnastikos rinktinės trenerė Teresė Gritėnienė ir nuotoliniu būdu teikė konsultacijas. Įgytas žinias studentai taikė kasdieninėje mankštoje, o drąsiausi parodė fizinius ir kūrybinius sugebėjimus naujai suorganizuotose varžybose. Matyti, jog ne vienas sportininkas liejo prakaitą video treniruočių metu, nes turime daug nugalėtojų.

Penktadienį ir šeštadienį Palangos miesto stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, daugeliui šalies lengvaatlečių tapusios pirmuoju olimpinio sezono startu. Vasaros sostinėje varžėsi beveik pusė tūkstančio sportininkų, tarp kurių buvo 13 Tokijo olimpinės rinktinės kandidatų. Tuo pat metu vyko ir Lietuvos studentų lengvosios atletikos čempionatas.

VU vasaros iššūkis - tai birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus universiteto bendruomenės žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi visi VU bendruomenės nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir rytoj), tiek su kolegomis (aplenkė dėstytojas arba studentas - nepasiduok!), tiek su kito padalinio komanda, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.

Lietuvos universitetų studentų teniso čempionatas šeštadienį-sekmadienį vyko Balticttennis centre Telšių g.17. Vilniuje.  Dalyvavo: VGTU, LSMU, LSU, VU, ISM, KTU. Pirmą vietą komandinę užėmė VU (109 taškai), antri VGTU (65 taškai) ir treti LSU (62 taškai).

Saulėtą šeštadienį (gegužės 15 dieną) vyko Lietuvos studentų kroso čempionatas J. Pipynės ir F. Karoblienės taurėms laimėti. VU vaikinai komandinėje įskaitoje tapo čempionais, o merginos iškovojo antrąją vietą!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos