Sidebar

Šiemet dvidešimtąjį gimtadienį švenčianti Lietuvos studentų futbolo lyga (LSFL) sugalvojo šį jubiliejų pažymėti tarptautiniu turnyru. Jis vyko gruodžio 18-19 dienomis Vilniaus „Sportimos“  manieže. Turnyre dalyvavo keturios komandos: Ukrainos Ternopolio pedagoginis universitetas, Kaliningrado srities studentų rinktinė, Vilniaus miesto moksleivių rinktinė ir Lietuvos studentų rinktinė.

Gruodžio 17 d. vakarą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyko iškilminga geriausių šalies sportininkų apdovanojimų ceremonija. Šventės metu įteiktos aštuonios prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės. Džiugu, jog finaliniame balsavimo etape tarp nominantų buvo ir Vilniaus universiteto studentės, kurios šiais metais balsų skaičiumi nusileido kitoms sportininkėms.

Gruodžio 14 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universiteto patalpose vyko Lietuvos studentų greitųjų šachmatų čempionatas. Varžybos buvo vykdomos tiek asmeninėmis, tiek komandine įskaitomis. Asmeninėse varžybose vaikinai ir merginos žaidė atskiruose turnyruose: vaikinų grupėje dalyvavo 23 dalyviai, o merginų 9 dalyvės.

Sekmadienio vakarą, gruodžio 15 d. baigėsi 2019 – 2020 m.m. tarpfakultetinės VU Rektoriaus taurės vyrų krepšinio varžybos. Po atkaklių pogrupių varžybų keturios stipriausios Universiteto fakultetų komandos kovojo dėl čempionų taurės, sidabro ir bronzos medalių bei asmeninių prizų. Šiose varžybose neapsieita ir be staigmenų.

Šių metų lapkričio 25 d. startavo projektas "4 savaičių iššūkis", kuriame dalyvauja dešimt Vilniaus universiteto studenčių ir darbuotojų. Projektas įgavo tokį pavadinimą, nes truks lygiai keturias savaites ir finišuos gruodžio 20 dieną.

Merginos, prižiūrimos VU Sveikatos ir sporto centro trenerės bei kineziterapeutės Justinos, du kartus per savaitę sportuoja Centro treniruoklių salėje. Treniruotės intensyvios, reikalauja pastangų, tačiau yra atsižvelgiama į dalyvių pajėgumą, kad jos ne tik sugebėtų darytų pratimus, bet atliktų juos tvarkingai ir techniškai.

Gruodžio 12 dieną Kauno rotušėje įvyko 2019 metų geriausiųjų Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų vakaras, kurį kasmet organizuoja Lietuvos studentų sporto asociacija (LSSA). Renginyje apdovanoti geriausieji Lietuvos studentai sportininkai, kurie savo pasiekimais garsino savo universitetą ir šalį tarptautinėse sporto arenose.

Gruodžio 7 d. Trakuose vyko Lietuvos irklavimo federacijos uždarų patalpų žiemos čempionatas, o tuo pačiu ir studentų uždarų patalpų irklavimo žiemos čempionatas. Komandinėje įskaitoje Vilniaus universitetas, surinkęs 6 taškus, pelnė bronzos apdovanojimą. Antri liko Lietuvos sporto universiteto irkluotojai, kurie surinko 20 taškų, o stipriausia irklavimo komanda buvo pripažinta Vytauto Didžiojo universiteto komanda, kuri surinko 27 taškus. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos