Sidebar

Asmuo, norintis įsigyti leidimą, rašo el paštu  ir nurodo rekvizitus:

• Norimą paslaugą (leidimai į treniruoklių salę, grupinius užsiėmimus arba/ir sporto erdvių ir salių rezervacija);

• Dominančių paslaugų adresą (Saulėtekio al. 2, Saulėtekio al. 26 ar M.K. Čiurlionio g. 21);

• Paslaugos trukmę ir datą, nuo kada norima naudotis paslaugomis / treniruočių kiekį;

• Studento/ darbuotojo pažymėjimo numerį;

• Kontaktinį telefoną.

Visą gegužės mėnesį ir birželio pradžioje VU SSC siūlo visiems VU bendruomenės nariams prisijungti prie Sveikatos laboratorijos siūlomomų veiklų, online ir gyvų grupinių treniruočių.
 
2020 metų rudenį VU Sveikatos ir sporto centras (SSC) pristatė naujieną - Sveikatos laboratoriją, kurioje vyksta atviros ir nemokamos individualios sveikatingumo konsultacijos VU bendruomenės nariams.

Balandžio 24 d., Elektrėnuose vyko Lietuvos dziudo studentų čempionatas. Iš viso Vilniaus universiteto komanda iškovojo 5 medalius. 4 asmeninėje įskaitoje ir vieną vaikinų komanda, kuri bendroje įskaitoje užėmė trečią vietą. Nugalėtojais tapo Lietuvos sporto universiteto studentai antri liko Vilnius Tech vaikinai. 

Kviečiame į gyvas online treniruotes! Kiekvieną trečiadienio vakarą 19:20-20:00 val. 

Online treniruotė- tai kardio ir jėgos treniruotė visam kūnui, kurios metu bus stiprinami ir stangrinami kojų, sėdmenų, pilvo preso bei rankų raumenys.

Mankštindamiesi dažnai pamirštame pramankštinti ir mūsų pėdas. O juk jos labai svarbi judamojo aparto dalis, kuriai taip pat reikia skirti dėmesio. Mūsų pėdos dienos bėgyje gauna nemažą krūvį, tačiau jų fizinis aktyvumas yra pakankamai monotoniškas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos