Sidebar

Data: 2019-11-15 05:43

 

Praėjusį semestrą įvykusi 8 savaičių iššūkio programa kartu su VU Sveikatos ir sporto centro trenere Justina sulaukė didelio dėmesio Universiteto studenčių tarpe - atrankos būdu programoje dalyvavusios merginos lankėsi treniruoklių salėje, grupiniuose užsiėmimuose, konsultavosi su trenere bei tobulino sporto pratimų įgūdžius, taip gilindamos sveikos gyvensenos žinias.

Kadangi dėl kokybiškos priežiūros ir konsultavimo palaikymo užsiėmimų metu ne visos norinčios galėjo sudalyvauti programoje, nuo lapkričio 26 d. skelbiame 4 savaičių iššūkį.

Data: 2019-11-14 06:37

 

Lapkričio 13 d., trečiadienio vakare įvyko finalinės tarpfakultetinės Rektoriaus taurės futbolo varžybos. Jų metu stadione susitiko keturios komandos: mažajame finale dėl 3-osios vietos žaidė Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas prieš Chemijos ir geomokslų fakulteto komandą, o didžiajame finale dėl varžybų nugalėtojo vardo kovojo Fizikos fakultetas prieš Medicinos fakultetą. Nors mažasis finalas neįvyko, tačiau finalinė kova pranoko visų lūkesčius, o šių metų čempionu tapo Fizikos fakultetas!

Data: 2019-11-12 14:25

 

Ar pasiklystum savo mieste? Manai, kad gerai pažįsti Vilnių? O jei reikėtų bėgti dideliu greičiu, kartu sekti žemėlapį ir rasti optimaliausią variantą be jokių GPS įrenginių pagalbos, kad rastum reikiamą kontrolinį punktą? Tokių orientavimosi sporto entuziastų praėjusiais metais šaltuoju metų laiku buvo beveik trys šimtai. Šiemet orientavimosi sporto klubas „Ąžuolas“ kviečia vilniečius dalyvauti renginyje „Atrask Vilnių orientuodamasis“, kuriame jie bus supažindinti su orientavimosi sportu.

Kartu su šiuo renginiu šeštadienį startuos naujas, jau ketvirtas Vilniaus sprintų taurės sezonas. Pirmosios trasos drieksis Naujininkuose. Iš viso vyks penki turai lapkričio-kovo mėnesiais, skirtingose miesto vietose: Naujininkuose, Užupyje, Šnipiškėse. Šiemet siekiant pritraukti naujokus, kartu su sprintų taure bus vykdomas projektas „Atrask Vilnių orientuodamasis“, kuris kviečia orientavimosi sporto nebandžiusius prisijungti ir išbandyti savo jėgas nemokamai.

Data: 2019-11-12 13:59

 

2019 m. rugsėjo mėnesį prasidėjusiame dvidešimt pirmajame Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) sezone dėl titulo kovoja šešios komandos. Kviečiame paskaityti trumpą pirmųjų penkių ratų apžvalgą ir sužinoti, kaip LSFL sekasi VU vaikinų futbolo rinktinei.

Data: 2019-11-11 12:58

 

Lapkričio 9 dieną Kaune, sporto mokyklos “Gaja” šaudykloje vyko Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionatas. Čempionate dalyvavo 5 Lietuvos universitetų komandos. Sportininkai varžėsi vaikinų ir merginų grupėse pneumatiniu šautuvu (PŠ - 10) ir pneumatiniu pistoletu (PP - 40) rungtyse.

Susumavus visus rezultatus komandinėje įskaitoje, Vilniaus universiteto komanda pelnė II-ąją vietą (57 taškai). Šių metų čempionais tapo Vytauto Didžiojo universiteto studentai, surinkę 66 taškus, o III-oji vieta (55 taškai) atiteko Lietuvos sporto universiteto komandai.

Data: 2019-11-11 12:04
 
Lapkričio 9 - 10 dienomis VU Sveikatos ir sporto centro salėje tęsėsi šių mokslo metų tarpfakultetinės Rektoriaus taurės vaikinų krepšinio varžybos.
Didžiojoje salėje vyko kovos dėl 5-8 ir 9-12 vietų, susumavus pergales ir pralaimėjimus, fakultetų rikiuoti išsidėstė taip:

Data: 2019-11-11 08:30

Džiugi žinia atskriejo šį savaitgalį iš Serbijos, kur vyko 2019 m. Pasaulio svarsčių kilnojimo čempionatas. Lietuvos rinktinės narė, Gyvybės mokslų centro 2 kurso magistrantė Rūta Šalkauskaitė tapo pasaulio čempione! Dalyvaudama svorio kategorijoje iki 58 kg, Rūta 16 kilogramų svarstį rovimo veiksme su kaire ir dešine rankomis pasiekė puikų rezultatą – 208 kartus, kurie užtikrino nugalėtojos vardą.

Data: 2019-11-11 06:25

 

Lapkričio 7 d., ketvirtadienį baigėsi Rektoriaus taurės tarpfakultetinių futbolo varžybų grupės kovos. Aštuonios komandos, suskirstytos į A ir B grupes, kovėsi dėl patekimo į pusfinalius. A grupėje tarpusavyje kovėsi Komiunikacijos, Matematikos ir informatikos, Ekonomikos ir verslo administravimo bei Medicinos fakultetų studentai, B grupėje: Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Teisės, Chemijos ir geomokslų bei Fizikos fakultetai.

Data: 2019-10-28 09:52

 

Spalio 26 d. į Švenčionių raj. esantį Žukaučiznos kaimą, kaip ir kiekvieną rudenį Vilniaus universiteto bendruomenė buvo kviečiama įkvėpti gryno oro ir sudalyvauti orientavimosi sporto bei radiopelengavimo varžybose. Siekdamas populiarinti šią sporto šaką tarp VU bendruomenės narių bei skatindamas aktyviai praleisti laiką, Vilniaus universiteto rektorius Artūras Žukauskas, kartu su „OK Klajūnas“, tokio pobūdžio renginį organizavo  jau penktą kartą.

Data: 2019-10-28 07:38

 

Spalio 26 d., šeštadienį Vilniaus specializuotoje sunkiosios atletikos sporto salėje nuo ankstaus ryto iki vėlumos skambėjo metalas. Čia vyko Vilniaus miesto sporto centro ir trenerio Franco Kavalevskio taurės varžybos, į kurias susirinko Vilniaus, Telšių, Marijampolės, Panevėžio, Jurbarko, Alytaus miestų, o tuo pačiu ir gerokai atsinaujinusios Vilniaus universiteto sunkiosios atletikos rinktinės sunkiaatlečiai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos