Sidebar

Karantino metu susitikimams ir posėdžiams vykstant nuotoliniu būdu, laikas, praleistas sėdint, ilgėja, o kūnas tampa vis labiau sustingęs ir įsitempęs. Organizuodami savo fakulteto, katedros, instituto, centro ar kt. virtualius posėdžius, galite pasikviesti mus - VU Sveikatos ir sporto centrą - sveikesnei ir aktyvesnei susitikimo pradžiai.

Visuotinio karantino metu sustabdžius kontaktines veiklas Universitete svarbu išlikti fiziškai aktyviems bei rūpintis savo sveikata namuose. Todėl pateikiame ir nuolat pildome sąrašą nekontaktinių, saugių veiklų, kurias siūlo Sveikatos ir sporto centras:

Besimėgaujant gausiai iškritusiu sniegu ir didelėmis pusnimis, aplink padaugėja slidininkų, rogučių fanų ir kitomis tradicinėmis žiemos veiklomis užsiimančių entuziastų. Tačiau pasaulyje egzistuoja ir kitokios, gan keistos, tačiau ne ką prastesnės ir linksmos sporto rūšys, atgyjančios žemę uždengus baltam sniego sluoksniui. Esant menkoms lygumų slidžių nuomos ir įsigijimo galimybėms Vilniuje, gal bent vieną šių "sporto šakų" verta pabandyti?

Žiemai pradžiuginus storesniu sniego sluoksniu, paruoštą slidinėjimo trasą galima rasti Aukštagirio (Saulėtekio) miške, esančiame šalia VU bendrabučių bei VU stadiono.

Trasos ilgis: 3 km

Starto vieta: Saulėtekio al. 26 (prie VU stadiono).

Niekad nestovėjai ant lygumų slidžių? Klausimų daugiau nei atsakymų? Slidinėjimo klausimais pagelbės treneris R. Kniukšta el. paštu  arba tel. 8 685 42142.

Lietuvos futbolo federacija pristatydama savo strategiją 2020-2024 metams teigė, kad Lietuvoje futbolas yra pati masiškiausia sporto šaka tarp vaikų, kuria užsiima ne tik moksleiviai, bet ir mažamečiai darželinukai. Vėliau dalis tų vaikų tampa studentais, kurie nusprendžia atstovauti savo universitetui Lietuvos studentų futbolo lygoje (LSFL). Apie tai, kaip atrodo vaikų ir studentų futbolas kalbamės su mediku Gerardu Sakaliumi, kurį neabejotinai galima vadinti ištikimiausiu VU futbolo komandos fanu.

 
Sveikatos ir sporto centras šįkart dalijasi idėjomis judriems naktinių iššūkių entuziastams. Žemėlapis, lempa, kompasas ir tamsus miškas ieškant kontrolinių punktų. Adrenalinas garantuotas!
 
Naktinio orientavimosi treniruotės vyksta antradieniais  ir ketvirtadieniais pavakare įvairiose Vilniaus vietose. 
Jau šiandien (lapkričio 26 d.) organizatoriai kviečia į Saulėtekio etapą Aukštagirio miške. Starto-finišo vietą rasite šiomis koordinatėmis: 54°44'36.3"N 25°23'00.6"E 

Kviečiame aktyviai atstovauti savo fakultetui 2020/2021 m.m. tarpfakultetinėse VU Rektoriaus taurės aerobikos varžybose.

Dėl esančios COVID-19 situacijos ir vengiant intensyvaus kontakto, pasirodymų pratimų, šokių ar kt. siužetų šį kartą lauksime nuotoliniu būdų, t.y. el. paštu . Visi paruošti pasirodymai bus įvertinti ir uždirbs taškus atstovaujamam fakultetui.

Miškuose aplink Viniaus universiteto fakultetus ir bendrabučius galima ne tik vaikščioti ar bėgioti, bet ir daryti tai su žemėlapiu rankose.

Aukštagirio miške (pradžia nuo Saulėtekio al. 26 Mėlynosios salės) yra paruošti 2 orientavimosi sporto žemėlapiai su 130 kontrolinių punktų, kurie pavaizduoti dviejuose žemėlapiuose: pirmame žemėlapyje (Saulėtekio al. dalis) - 46, antrame (šiaurinė ir vakarinė) - 84 punktai.

Visuotinio karantino metu sustabdžius kontaktines veiklas Universitete svarbu išlikti fiziškai aktyviems bei rūpintis savo sveikata namuose. Todėl pateikiame ir nuolat pildome sąrašą nekontaktinių, saugių veiklų, kurias siūlo Sveikatos ir sporto centras:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos