Sidebar

Europos sporto savaitė #BeActive 

tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sporto savaitės metu atsiras naujų veiklų, o taip pat bus toliau vystomos pasiteisinusios sėkmingos veiklos Europos, nacionaliniu regioniniu ir vietos mastu. Ši visą Europą apimanti kampanija skatins europiečius būti aktyviais visus metus. Iniciatyvą nuo 2015 metų vykdo 31 Europos šalis.

beactive

Europos sporto savaite siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Ši savaitė skirta visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Sporto savaitės renginiai suburs eilinius žmones, valdžios institucijas, sportinius judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir verslininkus. Akcentuodami eilinių žmonių iniciatyvas, #BEACTIVE renginiai įkvėps ir atvers europiečiams daugiau galimybių reguliariai sportuoti ir mankštintis.

Europos sporto savaitės renginiai apima keturias sritis: švietimo ir darbovietės aplinką, renginius lauke, bei klubuose ir sporto centruose. Europos, nacionaliniu, regioniniu ir vietos mastu yra organizuojamos įvairiausios teminės iniciatyvos ir veiklos, į kurias įsitraukia skirtingų sričių atstovai. Svarbiausia tema #BEACTIVE yra atkartojama visus metus vyksiančiose kitose kampanijose, renginiuose ir veiklose.

 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos