Sidebar

Data: 2020-08-04 09:42

LT

Europos sporto savaitė #BeActive – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Ją nuo 2015 metų vykdo 31 Europos šalis, tame tarpe ir Lietuva. O įvairias sveikatingumo ir sporto veiklas, kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį savo studentams siūlys Vilniaus universitetas, kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Vilniaus dailės akademija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija bei Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija.

71172854 2134922280145203 4449234347949555712 o AN8Z1571

 

Europos sporto savaite siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Ši savaitė skirta visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ar sportiškumo lygio. Europos sporto savaitės renginiai apima keturias sritis: švietimo ir darbovietės aplinką, renginius lauke, bei klubuose ir sporto centruose. Europos, nacionaliniu, regioniniu ir vietos mastu yra organizuojamos įvairiausios teminės iniciatyvos ir veiklos, į kurias įsitraukia skirtingų sričių atstovai. 

Europos sporto savaitės #BeActive renginiai Vilniaus aukštosiose mokyklose vyks rugsėjo 23-30 dienomis. Visose veiklose rekomenduojama būti patogiai apsirengus bei avėti sportinę avalynę. Programa jau netrukus!

NK 05596 DSC 0127

Data: 2018-04-11 12:49

Sporto kino festivalis SSCcover

 

Sporto kino festivalis – vienintelis kino festivalis Lietuvoje, skirtas sportui. Tai festivalis apie sporto galią keisti, įtakoti, gydyti, teikti džiaugsmą, integruoti. Tai istorijos apie kelią į tobulesnį save. Tai vakarai, priverčiantys sportą, o kartais ir pasaulį pamatyti kitu kampu.

Sporto kino festivalis yra kultūrinis projektas, skirtas plačiajai Lietuvos visuomenei, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, festivalio partneris Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras.

Sporto kino festivaliu siekiama supažindinti Lietuvos visuomenę su sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo teikiamomis naudomis, paskatinti domėtis sporto istorija, olimpinėmis vertybėmis, įvairių šalių kultūromis ir olimpiniu judėjimu. Šiuo renginiu siekiama paskatinti žmones atrasti sportą kitaip. Kiekviena sporto šaka yra skirtinga, o atletų patirtis, įdėtas darbas ir pastangos siekiant savo tikslų yra nematoma sporto dalis.

2015 metais prasidėjęs nuo „Sporto kino vakarų“, vykusių Vilniaus universiteto salėse, projektas per ketverius metus išaugo į 8 dienų trukmės ir keturis miestus jungiantį festivalį. „Sporto kino festivalio“ seansais 2019 metais galėjo džiaugtis Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių gyventojai, o pats festivalis persikėlė į „Forum Cinemas“ kino teatrus.

Dauguma festivalio filmų – Lietuvoje nerodyti, geriausi ir jau pripažinti meniniai ir dokumentiniai, pilnametražiai ir trumpo metro užsienio režisierių kūriniai. Festivalio lankytojai išvydo „I am Bolt“, „The Finishers“, „Parfaites“, „Lyčių kova“, „Aukso kaina” ir kitus filmus. Po kino seansų žiūrovai turi progą apsilankyti jų aptarime, kūrybinėse dirbtuvėse, diskusijose su olimpiečiais, diplomatais, sporto ekspertais bei kino kūrėjais.

Daugiau apie festivalį LTOK svetainėje ir Facebook paskyroje.

Data: 2017-08-01 11:14


UVI 2017 Baneris FB grupei1Universitetų vasaros iššūkis - tai birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. vykstantis tarptautinis tarpuniversitetinis žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi Lietuvos bei Europos universitetų bendruomenių nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai.

Skaityti daugiau...

Data: 2017-07-26 16:23

Kiekvienais mokslo metais Sveikatos ir sporto centre organizuojamos 2000-aisiais atgaivintos tarpfakultetinės Rektoriaus Taurės varžybos, kuriose dalyvauja visų fakultetų bei Verslo mokyklos studentų komandos. Startuojama 11-oje varžybų: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, tinklinio, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto.

Skaityti daugiau...

Data: 2016-03-15 14:15

 

Jau ketvirtus metus Vilniaus universitete minima Pasaulinė sveikatos diena. Kaip ir kasmet, kviečiame į spalvingus nemokamus renginius (beje, šiais metais prie šventės prisijungia ir kaimynai VGTU). Programa centre, Saulėtekyje ir 'Čiurlionyje':

Skaityti daugiau...

Data: 2016-03-15 14:15

Sveikatos diena

Ar žinai, kokių mikroorganizmų galima rasti ant Tavo delno? Ar kada buvai užsidėjęs akinius, imituojančius apsvaigimo nuo alkoholio būseną? O gal nori įsivertinti savo uoslės galimybes ir kokybę dešimtbalėje skalėje?

Jau penktus metus Vilniaus universitete minima Pasaulinė sveikatos diena, kuri, kaip ir kasmet, kviečia į spalvingus nemokamus renginius!

Skaityti daugiau...

Data: 2015-04-23 05:55

VVS naujas baneris

 

Vaikų vasaros stovykla vyks birželio mėnesį.

Vasaros stovykla JPG 

 

VIETA

Stovyklos metu pagrindinė veiksmo vieta - VU Sveikatos ir sporto centras (Saulėtekio al. 2, Saulėtekio al. 26, šalia VU stadiono). Čia vaikai rinksis iš ryto ir nuo čia juos galėsite pasiimti po darbo. Pagal programą taip pat bus lankomi gretimi Vilniaus universiteto pastatai, Saulėtekio miškai ir erdvės, VU Botanikos sodas. 

  

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos