Sidebar

SSC pataria: kaip išvengti į priekį pasvirusios galvos laikysenos

 

Sveikatos ir sporto centro instruktorė Eglė Draugelytė dalijasi žiniomis apie ydingą į priekį atsikišusios galvos laikyseną ir kaip jos išvengti.

Į priekį atsikišusios galvos laikysena yra vienas dažniausių laikysenos sutrikimų, kuris yra būdingas visų amžiaus grupių žmonėms. Ji yra dar vadinama “mokinio“ arba “mokslininko kaklu“. Labiausiai pastebima žiūrint iš šono - galva atsiduria priešais kūną.

SSC pataria: kaip pasirinkti tinkamą sporto kilimėlį?

 
Svarstote, kaip išsirinkti sau patogiausią kilimėlį? Į šį klausimą jums atsako centro instruktorė-kineziterapeutė Justina Maslovskaitė.

Sportuojant namuose vienas iš pagrindinių inventorių yra sporto kilimėlis. Jei turite paprastą kilimą, kuris jums patogus, ne per mažas ir neslysta, tuomet galite sportuoti ir ant jo. Tačiau dažnai paprastų kilimų neturime arba ant jų yra nepatogu sportuoti, todėl geriau įsigyti savo asmeninį sporto kilimėlį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos