Sidebar

Balandžio 7-ąją dieną kvietėme švęsti Pasaulinę sveikatos dieną. Pakeitę renginio formatą šįmet siūlėme susitikti virtualiai - stebėti tris pranešimus, skirtus pabrėžti socialinės, psichinės ir fizinės sveikatos darną. 11 val. kvietėme išgirsti apie jogos ir psichinio pajėgumo sąsajas (pranešimas anglų k.). Sertifikuota jogos instruktorė Karolina Kosobudzka pasakojo ne tik apie jogos pagrindus, bet ir kuo ši praktika naudinga psichinei sveikatai ir psichiniam pajėgumui (angl. mental fitness). Taip pat kaip galima kontroliuoti emocijas su paprasta pranayama praktika bei kaip kitas jogos praktikas galima integruoti į kasdieninį gyvenimą ir taip padėti savo emocinei sveikatai ir bendram funkcionavimui.

13 val. kasmetinio mūsų Sveikatos dienos partnerio Vilniaus miesto savivaldybės Vilniaus visuomenės sveikatos biuras klinikinė psichologė Indrė Baltrušaitytė pasakojo apie streso įveikos būdus. Pranešimo metu bus pristatyti ir pademonstruoti keletas moksliškai įrodytų būdų, kaip greitai atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.

14 val. kvietėme atkreipti dėmesį į šių metų pasaulinės sveikatos dienos (World Health Day 2020) temą – slaugytojai ir akušeriai bei jų svarba sveikatos priežiūros sektoriuje. Sveikatos psichologas dr. Arūnas Žiedelis pasakojo, kas lemia, kodėl svarbu rūpintis slaugytojų su darbu susijusia savijauta ir motyvacija, bei, ką būtų galima padaryti, kad darbas būtų mažiau apsunkinantis slaugytojus.

Žemiau rasite pranešimų įrašus, kuriuos galite peržiūrėti jums patogiu metu.

 

First presentation - YOGA PRACTISE AND MENTAL FITNESS by certified Yoga instructor Karolina.

 

Antrasis pranešimas - KAIP GREITAI ATSIPALAIDUOTI IR ĮVEIKTI STRESĄ? Pasakoja klinikinė psichologė Indrė Baltrušaitytė.

 

Trečiasis pranešimas - dr. Arūnas Žiedelis kalbės, KAS LEMIA SLAUGYTOJŲ SAVIJAUTĄ IR MOTYVACIJĄ? Darbo prielaidos ir pokyčių galimybės.

 

Likite sveiki!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos