Europos komisijos iniciatyva jau antrus metus Europoje ir Lietuvoje vyks projektas #BeActive, kuriuo siekiama atkreipti dėmesį į fiziškai aktyvaus bei sportiško gyvenimo svarbą. Vilniaus universitetas praėjusį rugsėjį pasisūlė talkinti nacionaliniam projekto koordinatoriui asociacijai „Sportas visiems“ ir koordinavo 2016 m. Vilniaus aukštosiose mokyklose vykusius projekto renginius.
RUGSĖJO 12-15 D. RENGINIŲ VILNIAUS AUKŠTOSIOSE MOKYKLOSE PROGRAMA:
PIRMADIENĮ IŠBANDYK NAUJĄ SPORTĄ
Lietuvos edukologijos universitete (Studentų g. 39) vyks:
- 17:00 Mesk, spirk, šok, žaisk. 4 netradicinės sporto šakos
- 18:30 Mesk, spirk, šok, žaisk. 4 netradicinės sporto šakos
Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (Vasario 16-osios g./Pamėnkalnio g. 15 sporto salėje):
- 17.00 Helpongas
- 18:30 Helpongas
Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20):
- 17.00 Diskgolfas
- 18.30 Diskgolfas
Vilniaus dailės akademijoje (Malūnų g. 5 sporto salėje):
- 17:00 Paprasčiausias menininkų badmintonas
- 18:30 Paprasčiausias menininkų badmintonas
Vilniaus Gedimino technikos universitete (Saulėtekio al. 28 sporto salėje):
- 17:00 Grindų riedulys
- 18:30 Grindų riedulys
Vilniaus universitete (Saulėtekio al. 26 'Mėlynojoje' sporto salėje):
- 17:00 Stalo tenisas su knyga, su medinio paviršiaus rakete
- 18:30 Stalo tenisas su knyga, su medinio paviršiaus rakete
ANTRADIENĮ DIENA KARIUOMENĖJE
Lietuvos karo akademijoje (Šilo g. 5A) vyks:
- 16:00 Kliūčių ruožas
- 17:00 Kliūčių ruožas
Būtina išankstinė registracija iki rugsėjo 11 d. adresu . Parašyk - ir įtrauksime į svečių sąrašą!
TREČIADIENĮ JUDESIO IR MUZIKOS DIENA
Lietuvos edukologijos universitete (Studentų g. 39) vyks:
- 17:00 Liaudies šokiai su Daina iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos
- 18:00 Aerobika su Paulina iš Vilniaus universiteto
- 19:00 Gatvės šokiai su Maksim iš Mykolo Romerio universiteto
- 20:00 Zumba su Viktorija iš Lietuvos edukologijos universiteto
KETVIRTADIENĮ SPORTINIS NAKTINĖJIMAS
Saulėtekio stadione (šalia Saulėtekio al. 26 ir 28 pastatų, į kuriuos bus persikelta lietaus atveju) vyks:
- 21:00 Naktinis futbolas* su treneriu Rimantu iš Vilniaus universiteto
- 21:00 Naktinis bėgimas** su doc. Jūrate iš Vilniaus universiteto
- 21:00 Naktinis žygis*** su VUŽK
- 21:15 Naktinė aerobika su Paulina iš Vilniaus universiteto
- 22:00 Naktinis Insanity su Martynu iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto
- 22:45 Naktinis lindyhopas**** su Kazimieru iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto
Renginių nuotraukos: