Sidebar

Balandžio 7-ąją dieną kvietėme švęsti Pasaulinę sveikatos dieną ir pasirūpinti ne tik savo kūno ir proto, bet ir Žemės sveikata bei švara.
Sveikatos dienos 2021 FB evento postai 
 
I. Visą savaitę skatinome VU bendruomenę paįvairinti savo kasdienes veiklas plogingu (angl. plogging) viso kūno raumenis treniruojančia ,,apsišvarinimo” iniciatyva. Plogingas tai lengvo bėgiojimo ar spartaus ėjimo suderinimas su pavienių pakeliui rastų šiukšlių rinkimu.

Visus Lietuvos piliečius kvietėme prisijungti prie šios iniciatyvos ir pasidalinti nuotraukomis, kaip užsiiminėjate plogingu, o daugiausiai patiktukų surinkusio įrašo autorius apdovanojome specialiais prizais. 
 

 

Sveikatos dienos 2021 FB evento postai 1 

 

 

II. Balandžio 7-9 d. vyko individualūs vaikščiojimo susitikimai (angl. Walking Meeting) su VU SSC treneriais ir VU studijų programų baigiamųjų kursų studentais. Daugiau informacijos galite rasti čia

 
 
 
 
 

  

 
III. Balandžio 7 d. 12 val nuotoliniu būdu vyko užsiėmimas apie kvėpavimo technikas su VU Gyvybės ir mokslų centro doktorantu Wenming Liang. Video teorinę paskaitą šia tema galite rasti čia:

 Taip pat dalinamės video įrašu iš praktinio užsiėmimo, kuriame praktikavome skirtingas kvėpavimo technikas:
 
 
 
 
 
zemelapis 1
 
 
  

IV.  Balandžio 7d. vyko mėgėjiškos varžybos, kuriose plogingą derinome su orientavimosi sportu! Renginys vyko Vilniuje, netoli VU Stadiono (Saulėtekio al. 26). Varžybų startai individualūs, laikantis visų karantino reikalavimų. Trasą išmėginti galite ir patys! Štai orientavimosi žemėlapis: 

  
 
Daugiau informacijos apie veiklas galite rasti čia.
 
Likite sveiki!
 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos