Sidebar

Europos sporto savaitė #BeActive – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Ją nuo 2015 metų vykdo 31 Europos šalis, tame tarpe ir Lietuva (nacionalinis koordinatorius - asociacija "Sportas visiems").

Įvairias sveikatingumo ir sporto veiklas, kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį savo studentams siūlys Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras, kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, Mykolo Romerio universitetu ir Lietuvos olimpine akademija.

71172854 2134922280145203 4449234347949555712 oNK 05596

Europos sporto savaitės #BeActive renginiai Vilniaus aukštosiose mokyklose vyks rugsėjo 23-30 dienomis. Visose veiklose rekomenduojama būti patogiai apsirengus bei avėti sportinę avalynę ir dėvėti apsauginę kaukę. Prieš kiekvieną veiklą, dalyvių bus prašoma pateikti savo kontaktinius duomenis tam atvejui, jeigu paaiškėtų, jog renginyje apsilankė COVID-19 sergantis asmuo, ir reiktų susisiekti su renginio lankytojais.

Visos veiklos NEMOKAMOS.

 

BEACTIVE RENGINIŲ VILNIAUS AUKŠTOSIOSE MOKYKLOSE PROGRAMA

 
 

Visos Europos sporto savaitės metu turėsi galimybę sudalyvauti (ne)tradicinėje VU bendruomenės eisenoje!

Kiekvienais metais Vilniaus universiteto bendruomenė rugsėjo 1 d. nuo Nepriklausomybės aikštės keliauja iki Universiteto Didžiojo kiemo ir taip tradiciškai mini naujųjų mokslo metų pradžią. Šiais metais, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, tokia eisena nevyko, tačiau VU Studentų atstovybė ir VU Sveikatos ir sporto centras kviečia kiekvieną bendruomenės narį žygiuoti eisenoje, kuri nebijo net COVID-19.

Kaip tai padaryti?

  • Rugsėjo 23 - 30 d. tereikia nueiti 2 km atstumą (toks yra eisenos ilgis)
  • Savo „eisenos“ atstumą, įamžintą įvairiose sporto programėlėse (Endomondo, Strava ir kt.), kelti į Instagram arba Facebook istorijas bei pažymėti @vustudentuatstovybe
  • Visiškai nesvarbu, kur eisi: miške, mieste ar palei upę, nes net 4 laimingieji, išrinkti burtų keliu, bus apdovanoti VU SSC įsteigtais prizai!

Kiti BeActive savaitės renginiai Lietuvoje

#BeActive dabar! #SveikasUniversitetas #SportasVisiems #ENAS

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos