Lietuvos stalo teniso asociacijos komandiniame čempionate – Vilniaus universiteto merginų sidabras
Lietuvos stalo teniso asociacijos komandinis čempionatas šiemet subūrė stipriausias šalies komandas, o tarp jų ryškiai suspindo ir Vilniaus universiteto atstovės. Universiteto merginų komanda iškovojo garbingą antrąją vietą bei pasipuošė sidabro medaliais.









