Svarsciai studentu

Lietuvos studentų svarsčių kilnojimo čempionatas vyko kovo 18 d. Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro salėje. Čempionate dalyvavo keturių Lietuvos universitetų komandos - Vilniaus universitetas, Kauno technologijos universitetas, Aleksandro Stulginskio universitetas ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija. Iš viso dalyvavo 25 stipruoliai, kurie varžėsi įvairiose svorio kategorijose, moterų – vienoje (absoliučioje) svorio kategorijoje.

Merginos: I vieta - Oresta Vaicekauskaitė (Aleksandro Stulginskio universitetas)

Vaikinai:

I vieta iki 63 kg - Dovydas Rokas (Vilniaus universitetas)

I vieta iki 68 kg - Tautvilas Liegis (Kauno technologijos universitetas)

I vieta iki 73 kg - Modestas Talačka (Vilniaus universitetas)

I vieta iki 78 kg - Vilius Kaminskas (Kauno technologijos universitetas)

I vieta iki 85 kg - Giedrius Vaitukaitis (Vilniaus universitetas)

I vieta iki 95 kg - Remigijus Šedys (Kauno technologijos universitetas)

I vieta iki 105 kg - Ignas Kurklietis (Vilniaus universitetas)

I vieta virš 105 kg - Saulius Skikas (Aleksandro Stulginskio universitetas)

Nugalėtojų komandinę taurę laimėjo Vilniaus universiteto komanda, surinkusi 152 taškus. Įdomus faktas tai, kad Vilniaus universiteto komanda nuo 2001 metų, išskyrus 2006/2007 m.m. sezoną, kada pergalė atiteko LKA komandai, yra nenugalima - jau 15 metų Vilniaus universiteto komanda nepaleidžia iš rankų nugalėtojų vardo!

REZULTATAI