foto 5Projekto „Mind Body Boost“ antrasis sesijų ciklas užbaigtas įgytos teorijos taikymu praktikoje

Lapkričio 24 d. įvyko paskutinis psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimo programos „Mind Body Boost“ užsiėmimas, užbaigęs šešių susitikimų su atrinktais programos dalyviais sesiją. Vilniaus universiteto bendruomenės nariai kiekvieną savaitę turėjo galimybę dalyvauti teoriniuose bei praktiniuose programos užsiėmimuose ir taip stiprinti ne tik kūno ir psichikos sveikatą, bet ir kūno-proto ryšį, gerinti streso valdymo įgūdžius ir santykį su savimi, kūnu, aplinka.

Skaityti daugiau

2 naujienaPrograma „Mind Body Boost“ dalyvius ragino atrasti dar neatrastus žaliuosius plotus

Lapkričio 18 d. įvykusio programos „Mind Body Boost“ užsiėmimo metu dalyviai savo kūnu galėjo patirti, kaip judėjimas gamtoje gali pagerinti mūsų sveikatą ir nuotaiką.

Skaityti daugiau

4 naujienaPozityvus judesio poveikis nereikalauja daugybės valandų sporto salėje

Šią savaitę įvyko ketvirtasis psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimo programos „Mind Body Boost“ užsiėmimas. Šįkart jis buvo dedikuotas fizinio aktyvumo svarbai mūsų kasdienybėje.

Skaityti daugiau

6 savaitė 2Įpusėjus programai „Mind Body Boost“, dalyviai gilinosi ir diskutavo „atjautos sau“ tema

Psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimo programa „Mind Body Boost“ įpusėjo ir lapkričio 3 d. įvyko trečiasis užsiėmimas. Jo metu dalyviai gilinosi į atjautos sau (angl. self-compassion) koncepciją.

Skaityti daugiau

foto 8Antrojo programos „Mind Body Boost“ užsiėmimo metu dalyviai narpliojo ryšį tarp kūno-proto ir patiriamo streso

Spalio 27 d. įvyko antrasis psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimo programos „Mind Body Boost“ užsiėmimas. Šįkart sesijos dalyviai plačiau aptarė stresą kaip būseną ir individualų kiekvieno galimą atsaką į jaučiamą dirgiklį, o užsiėmimo mentorės dalinosi žiniomis, kaip apversti situaciją ir nebūti valdomiems streso, bet valdyti jį patiems.

Skaityti daugiau

5 naujienaVilniaus universitete startavo jau antrąjį kartą vykdoma psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimo programa „Mind Body Boost“

Spalio 20 d. startavome su pirmuoju šio pusmečio užsiėmimu šešių savaičių psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimo programoje „Mind Body Boost“. Iš didelio norinčiųjų rato dalyvavimo galimybė suteikta 25 dalyviams, kurie šios programos metu užsibrėžė daugiau savimi rūpintis, judėti bei stiprinti savo psichikos sveikatą.