Dar viena VU Rektoriaus taurės varžybų pergalė - EVAF studentų rankose

28698820 1944024852297195 8500772917782102377 o

Tranki muzika ir stipriausi VU studentai - tai galėjai pamatyti ir išgirsti, užėjęs kovo 15 d. vakare į VU SSC Čiurlionio g. sporto salę. Čia kasmetinėse Tarpfakultetinėse Rektoriaus taurės svarsčių kilnojimo varžybose susirinko ir daugkartiniai VU čempionai, ir dar nematyti, savo jėgą išbandyti nusprendę studentai, ir dvi žavios studentės, atstovavusios moteriškąją VU studentijos dalį! Svarsčiai, kilo, prakaitas varvėjo, raumenys dirbo, azartas tvyrojo ore.

Šie metai ypatingi tuo, jog su vaikinais vieno pūdo svarstį kilnojo ir talentingos gamtos mokslų studentės - Chemijos ir geomokslų fakulteto studentė Rūta Šalkauskaitė bei Gyvybės mokslų centro studentė Austėja Kilikevičiūtė. Rezultatai stebino ir džiugino: Rūta kaire ir dešine rankomis 16 kg sveriantį svarstį išrovė net 102 kartus ir pasiekė visų laikų VU rekordą! Austėjai išrauti svarstį pavyko 62 kartus.

28701048 1944024858963861 3849237475073049162 o28828323 1944024088963938 1994578806812850975 o

Vaikinai kilnojo 24 kg sveriančius svarsčius ir pasižymėjo tiek stūmimo, tiek rovimo veiksmuose.

Svorio kategorijoje iki 70 kg nepralenkiamas jau ne pirmus metus buvo Ekonomikos ir verslo administravimo studentas Dovydas Rokas. Sidabro medalį iškovojo to paties fakulteto studentas Antanas Baida.

Svorio kategorijoje iki 80 kg čempionu tapo Matematikos ir informatikos fakulteto studentas Mindaugas Ranauskas, II-oji vieta atiteko EVAF studentui Rimvydui Martinaičiui, o bronzos medaliu pasipuošė Medicinos fakulteto  studentas Albert Jankoit.

12

Svorio kategorijoje iki 90 kg nepralenkiamas buvo MIF studentas Justinas Minkevičius, sidabro medalis atiteko EVAF studentui Eimantui Semėnui, o bronza - Fizikos fakulteto studentui Danui Buožiui.

Sunkiausių vaikinų kategorijoje virš 90 kg pergale džiaugėsi MIF studentas Mindaugas Jaras, II-ąją vietą iškovojo MF studentas Andrius Bartkevičius, o III-ąją - FF studentas Danas Skirgaila.

34

Po atkaklios kovos išaiškėjo ir komandiniai rezultatai:

Aukso apdovanojimą pelnė Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Sidabro apdovanojimas atiteko Medicinos fakultetui

Bronzą pelnė Matematikos ir informatikos fakultetas 

Komandiniai tarpfakultetinių Rektoriaus taurės svarsčių kilnojimo varžybų rezultatai

Varžybų akimirkos

 

Sveikiname mūsų stipriuosius studentus, VU svarsčių kilnojimo rinktinės trenerį ir vyr. varžybų teisėją Rimantą Cijūnėlį bei linkime visiems tvirto raumens kovo 24 d. toje pačioje salėje vyksiančiame Lietuvos universitetų studentų čempionate, kuriame VU rinktinė bandys apginti jau 10 kartų iš eilės pelnytą čempionų vardą.

 

Vienkartinė tikslinė stipendija už sporto pasiekimus

VU 

Vienkartinė tikslinė stipendija skiriama pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopų bei vientisųjų studijų studentams, pasiekusiems gerų rezultatų sporto, kultūros ir mokslinėje / visuomeninėje veikloje. šį semestrą studijas sustabdę ar akademinėse atostogose esantys studentai taip pat gali teikti prašymus vienkartinei tikslinei stipendijai gauti.

Prašymai pavasario semestre teikiami iki kovo 25 d.  Stipendiją skiria Rektoriaus sudaryta komisija. Vienkartinės tikslinės stipendijos dydis yra nuo 1 iki 15 BSI.

Vilniaus universiteto studentai-sportininkai, turintys aukštų sporto pasiekimų, kiekvieno semestro eigoje pagal nustatytus terminus VU informacinėje sistemoje gali užpildyti prašymus vienkartinėms tikslinėms stipendijoms už pasiekimus sporto veikloje gauti.

Kartu su prašymu Studijų direkcijai pateikiama ir vykdomos veiklos aprašymo lentelė, kuri prisegama prie pildomo prašymo. Lentelėje reikia nurodyti tik aukščiausius sporto pasiekimus.

Pirmenybė teikiama studentams, varžybose atstovaujantiems Vilniaus universitetui.

Pastaba. Sportininkai, kurie priklauso VU komandoms, norėdami gauti šias stipendijas, pirmiausiai turi kreiptis į savo rinktinės trenerį arba kuratorių.

Daugiau informacijos: https://vusa.lt/lt/vienkartines-tikslines-stipendijos

 

Sveikatos diena 2018: balandžio 5 d. praleiskime sveikai

Sveikatos diena baneris

Jau penktus metus Vilniaus universitete bus minima Pasaulinė sveikatos diena. Kaip ir kasmet, visus kviesime į spalvingus nemokamus renginius: treniruotes, stebinančias paskaitas, atviras sveikatos laboratorijas ir daug kitų!
Žymimės BALANDŽIO 5 d. kalendoriuje, o detali programa Universiteto Centriniame bei Saulėtekio padaliniuose jau greitai! #SveikasUniversitetas

Kviečiame prisiminti, kaip rūpinomės sveikata praėjusiais metais Sveikatos dienoje 2017

 

Ingrida Preidžiūtė - Lietuvos stalo teniso čempionė

Kovo 2-4 dienomis Vilniuje, Tauro sporto mokyklos salėje vyko 88-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas. Jame dalyvavo ir trys VU studentai. 

Malonią staigmeną pateikė VU Filosofijos fakulteto 4 kurso studentė Ingrida Preidžiūtė. Ji pirmą kartą tapo Lietuvos stalo teniso suaugusiųjų moterų čempione ir pasipuošė aukso medaliu!

IMG 20180304 190354 561

I. Preidžiūtė, pusfinalyje užtikrintai įveikusi kaunietę Ugnę Baskutytę, finale susitiko su 15-mete Kornelija Riliškyte ir nugalėjo ją po atkaklios kovos, rezultatu 4:3 (11:9, 12:10, 5:11, 8:11, 11:13, 11:6, 11:9).

Puikiai Ingridai sekėsi ir dvejetų varžybose. Kartu su buvusia komandos drauge, Teisės fakulteto absolvente Aukse Gecevičiūte (Rasimavičiene) iškovojo II-ąją vietą ir sidabro medalius, 1:3 nusileidusios moterų dvejetų nugalėtojoms V. Venckutei ir U. Baskutytei.

received 10211663320126325

Gerai šiame čempionate sekėsi dar vienam mūsų studentui Teisės fakulteto ketvirto kurso studentui Pauliui Gūrai. Jis iškovojo aukštą 5-ąją vietą Lietuvos stalo teniso suaugusiųjų vyrų čempionate. 

Lietuvos čempionato nugalėtojai automatiškai iškovoja kelialapį į planetos pirmenybes balandžio mėnesį Švedijoje. Rinktinės atstovausiančios Lietuvos vardui svarbiausiose metų varžybose paaiškės šią savaitę, kai Lietuvos stalo teniso asociacijos Vykdomasis komitetas kartu su Lietuvos rinktinės treneriais sudarys ir patvirtins rinktinių sąrašus.

Sveikiname VU studentus su pergalėmis ir puikiais rezultatais!

Čempionato akimirkos

 

Šuoliai ir azartas pirmose pavasario semestro Rektoriaus taurės varžybose

suolis

Kai termometrai rodo temperatūrą ne tik žemiau nulio, bet ir dviženklių minusinių simbolių, VU studentai šildosi jau patikrintu ir išbandytu būdu - sportu.

Vasario 24 d., šeštadienio diena buvo skirta tinkliniui. SSC sporto salėje vyko pirmosios 2017/2018 m.m. pavasario semestro tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos. Reikia paminėti, jog pastaraisiais metais šios sporto šakos įskaitinės varžybos Rektoriaus taurėje nevyko, tačiau studentų entuziazmas ir noras padėjo suorganizuoti tarpfakulteinį tinklinio turnyrą 2017 metų pavasarį. Šiais metais turnyras tapo lygiavertėmis tarpfakultetinėmis varžybomis, o jų metu surinkti komandų taškai įskaičiuojami į bendrą Rektoriaus taurės įskaitą.

DSC 0150vaikinai

Studentai jau nuo pat varžybų pradžios palaikė įdomų ir intriguojantį žaidimą, strategavo, planavo tinkamiausius žingsnius, atidavė visas jėgas, sukauptas per žiemą. Visgi, po įtempto finalo pergalę šventė Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto komanda, rezultatu 2:0 įveikusi lygiaverčius priešininkus, Medicinos fakuleto komandą (15:14, 15:13).

Fizikos bei Matematikos ir informatikos fakultetų studentai taipogi dovanojo gražų reginį kovoje dėl bronzos, kurią laimėjo fizikų komanda, rezultatu 2:1 (15:10, 15:14, 11:10). Džiaugiamės, jog fizikai šiais metais buvo itin aktyvūs ir parodė dvigubą norą žaisti tinklinį - varžybų metu žaidė net dvi fakulteto komandos.

merginosDSC 0141

Šeštadienį praleidome smagiai ir aktyviai, o studentų buvo tiek, jog neatlaikė net sporto salės sienos :) Nes kai žaidžia VU - žaidžia iki galo!

Dėkojame VU merginų tinklinio rinktinei bei jų trenerei Gražvilei Gatelienei už varžybų koordinavimą ir puikios nuotaikos palaikymą jų metu! Ačiū visiems susirinkusiems, žaidusiems, kritusiems dėl kamuolio, šokusiems aukščiau tinklo, palaikiusiems žaidžiančiuosius, žodžiu, visiems, buvusiems kartu!

Varžybų akimirkos

Varžybų rezultatai

Iki susitikimo kituose Rektoriaus taurės turnyruose - kovo 15 d. svarsčių kilnojimo, o kovo 22 d. stalo teniso varžybose! Varžybų nuostatai

 

VU lengvaatlečių žiemos sezonas uždarytas COSMA taurės varžybose

27503756 1801119606605697 7794401504379847535 o

Vasario 22 d. vyko tradicinės sporto klubo COSMA taurės varžybos, kuriose VU lengvaatlečiai gerino savo asmeninius rekordus bei užėmė prizines vietas.

60 m bėgimo distancijoje Filologijos f. antrakursė Kotryna Tonkovičiūtė pagerino savo asmeninį rekordą ir distanciją įveikė per 7,61 s, o tai lengvaatletei garantavo II-ąją vietą.

Toje pačioje rungtyje 5-ąja vietą užėmė Medicinos f. antrakursė Ieva Janiškevičiūtė (8,18 s).

Šuolio į tolį rungtyje vyrų grupėje Ekonomikos ir verslo administravimo f. antrakursis Dovydas Maciukevičius pelnė sidabro medalį, nušokęs 6,63 m

60 m bėgimo distancijoje vyrų grupėje sėkmingai pasirodė ir VU alumnas Giedrius Rupeika, finišavęs 5-oje pozicijoje (7,05 s).

Plojame mūsų atletams, dėkojame VU lengvosios atletikos rinktinės trenerei doc. Jūratei Armonienei ir linkime ištvermės pavasario varžybose!

REZULTATAI

 

Paskutiniai žiemos malonumai: pirmyn su slidėmis!

Žiemai artėjant prie pabaigos ir sniegui vis dar krentant iš dangaus, Sveikatos ir sporto centro treneris Romualdas Kniukšta ir vėl džiugina paruošta trasa Aukštagirio (Saulėtekio) miške, kurią įveikti kviečiame ne bet kaip, o su lygumų slidėmis!

pradine

Trasos ilgis: 2 km

Galimos dvi starto vietos: Saulėtekio al. 10 (netoli VU bendrabučio) ir Saulėtekio al. 28 (prie VU stadiono). Abi starto vietos pažymėtos, tad rasti nebus sudėtinga.

Trasos žemėlapis

zemelapis

Niekad nestovėjai ant lygumų slidžių? Ne bėda - norintiems susipažinti su šiuo aktyviu laisvalaikio praleidimo būdu, su mielu noru pagelbės ir apmokys treneris R. Kniukšta (tel. 868542142), kuris visų lauks pirmadieniais - trečiadieniais, 15:00 - 17:00 val. Mėlynojoje salėje (Saulėtekio al. 26).

Neturi lygumų slidžių? Ne problema - atėjus minėtais laikais, Mėlynojoje salėje treneris suteiks galimybę pasinaudoti SSC inventoriumi nemokamai: slidėmis, batais bei lazdomis.

DSC 0104 copyEK 180217 00118

Viskuo pasirūpinta, beliko turėti noro pajudėti ir pirmyn!!

 

 

VU lengvaatlečiai šimtmečio proga Lietuvai dovanojo medalius

27982598 1822896717761319 8615236045052913921 o

Vasario 16-17 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame teisę startuoti iškovojo šešiolika Universiteto lengvaatlečių.

Varžybose dalyvavo Lietuvos miestų rinktinės, sporto klubų bei aukštųjų mokyklų studentai. Iš viso Lietuvos čempionate buvo pasiekta 11 geriausių sezono rezultatų (dar trys pakartoti).

Prisimenant VU studentų startus bei jų pergales, ypatingai džiaugiamės čempionato prizininkėmis. Trišuolio rungtyje (moterų gr.) Filosofijos f. studentė Diana Zagainova užėmė 2-ąją vietą, nušokusi 13,04 m, o Ekonomikos ir verslo administravimo f. pirmakursė Sandra Alejūnaitė iškovojo sidabro medalį jaunimo grupėje. Bronzos medalis atiteko 60 m bėgime puikiai pasirodžiusiai Filologijos f. studentei Kotrynai Tonkovičiūtei, įveikusiai distanciją per 7,66 s.

3000 m bėgime Filosofijos f. studentas Jaunius Strazdas liko už prizininkų pakylos ir, daugiau kaip 10 sekundžių pagerinęs savo asmeninį rekordą, užėmė 4-ąją vietą (9:03,00).

1500m bėgime VU alumnas Gediminas Janušis pasiekė asmeninį rekordą ir finišavo 6-oje vietoje (4:14,35). 3000 m bėgime G. Janušis užėmė 9-ąją vietą (9:18,49).

27983210 1822220741162250 1440786283411203837 o28235387 1822896094428048 2253684546215443488 o

Ekonomikos ir verslo administravimo f. studentas Dovydas Maciukevičius šokinėjo trišuolio ir šuolio į tolį rungtyse bei abiejose liko 7-oje pozicijoje (13,84 m ir 6,80 m).

Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas 800 m bėgime liko 9-oje vietoje (2:01,24), o 1500 m bėgime - 12-oje pozicijoje (4:20,00).

60 m bėgimo rungtyje taip pat dalyvavo Medicinos f. pirmakursė Kornelija Okunevič (jaunimo grupėje užėmė 6-ąją vietą), MF antrakursė Ieva Janiškevičiūtė bei Matematikos ir informatikos f. trečiakursė Emilja Rudytė.

Šuolio į tolį rungtyje startavo Komunikacijos f. studentė Neringa Gedaminskaitė bei VU alumnė Sofija Korf, tačiau sportininkės peržengė visus šuolius ir į finalą nepateko.

60 m barjeriniame bėgime MF pirmakursė Kotryna Kairytė užėmė 10-ąją vietą.

Dėkojame VU lengvaatlečiams bei jų treneriams!

 

Lietuvos lengvosios atletikos črmpionato rezultatai

Foto: Regimanto Tarasevičiaus

 

Valstybės šimtmetį atšventėme su žemėlapiais rankose

pradine

Šiais metais valstybė sulaukė neeilinio gimtadienio - vasario 16-ąją jai sukako 100 metų! Visa Lietuva ir jos gyventojai įvairiais renginiais, minėjimais, koncertais, akcijomis, eisenomis, parodomis bei kitomis formomis šventė šią sukaktį. Vilniaus universitetas - ne išimtis: visą savaitę Universiteto erdvėse ir už jų vyko įvairaus pobūdžio renginiai, o vasario 17 d. VU Sveikatos ir sporto centras kartu su Botanikos sodu Kairėnuose surengė 100-mečio orientavimosi sporto šventę "Bėk aplink Lietuvą".

orientacininkaiarbata

Renginio metu sulaukta įvairaus amžiaus bei patirties orientavimosi sporte turinčių dalyvių, kurie bėgdami, slysdami slidėmis ar tiesiog vaikščiodami su žemėlapiu rankose, mėgavosi žiemišku oru, puriu sniegu bei Botanikos sodo grožiu. Orientavimosi trasa buvo ne tik sportinė, bet ir edukacinė - kiekviename žymėjimo punkte dalyviai buvo supažindinami su vis kitu Lietuvos miestu bei įdomiausiais faktais apie jį. Visi, įveikę trasą ar gabalėlį jos pasilikę kitam kartui, vaišinosi ir šildėsi garuojančia žolelių arbata.

seimaDSC 0104

Smagu, jog finišavus, įraudę dalyvių veidai šypsojosi, o trasą išbandė tiek maži, tiek ne viename orientavimosi sporto renginyje bėgę dalyviai. Dėkojame visiems, šeštadienio popietę praleidusiems kartu, SSC treneriui Romualdui Kniukštai bei VU Ekonomikos ir verslo fakulteto studentui Viktorui Staišiūnui už trasų parengimą, VU Botanikos sodo vyr. specialistei Editai Jakubauskaitei už edukacinę renginio dalį ir neblėstančią energiją renginio metu, bei SSC kolektyvui už pagalbą, be kurios šventė nebūtų buvus tokia šventiška. O tie, kurie negalėjo prisijungti šį savaitgalį, stacionarią orientavimosi trasą gali išmėginti jiems patogiu laiku!

Renginio akimirkos

 

Pjongčango 2018 m. Žiemos olimpinių žaidynių startas

27747925 1313979182038441 1383237505303715339 o

Šiandien, vasario 9 d. prasideda 2018 m. Žiemos olimpinės žaidynės Pjongčange, Pietų Korėjoje, kurios finišuos vasario 25 d. ir truks 17 dienų.

Planuojama, kad į P. Korėją iš 95 šalių suvažiuos 50 tūkst. žmonių – apie 5 tūkst. sportininkų ir sporto atstovų ir 45 tūkst. olimpinės šeimos narių, olimpinių komitetų ir tarptautinių sporto organizacijų atstovų.

Į Pjongčango olimpinių žaidynių programą įtraukta 15 sporto šakų: kerlingas, akrobatinis slidinėjimas, biatlonas, bobslėjus, dailusis čiuožimas, greitasis čiuožimas, greitasis čiuožimas trumpuoju taku, kalnų slidinėjimas, ledo ritulys, rogučių sportas, skeletonas, slidinėjimas, snieglenčių sportas, šiaurės dvikovė, šuoliai su slidėmis.

Seniausias olimpinių žaidynių dalyvis – dailusis čiuožimas, o vėliausiai (1998 m. Nagane) į olimpinių žaidynių programą įtrauktas snieglenčių sportas. 

Pjongčange vyksiančios žiemos olimpinės žaidynės bus jau 23-iosios, o pirmą kartą žaidynės surengtos prieš 94 metus. Pietų Korėja žiemos olimpines žaidynes rengia pirmą kartą, tačiau Seule 1988 metais vyko vasaros olimpinės žaidynės. 

Pietų Korėja tris kartus pretendavo surengti žiemos žaidynes - 2010-aisiais pralaimėta Vankuveriui, 2014-aisiais – Sočiui. Trečiasis kartas buvo lemtingas - korėjiečiai, surinkę 63 balsus, užtikrintai nugalėjo savo varžovus Miuncheną (25 balsai) ir Ansi (7 balsai). 

2018 m. Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių talismanas - baltasis tigras Soohorangas. Jo vardas sudarytas iš keleto korėjiečiams svarbių žodžių. Žodis "sooho" į lietuvių kalbą verčiamas kaip "apsauga" ir simbolizuoja visų olimpinėse žaidynėse dalyvausiančių atletų, svečių ir žiūrovų saugumą. Skiemuo "rang" paimtas iš tigrą reiškiančio žodžio "ho-rang-i". Be to, skiemuo "rang" yra ir folklorinės Gangwong provincijos muzikos Jeongseong Airirang pavadinime.

 

Lietuvos sportininkų sąrašas Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse: 

Diana Rasimovičiūtė                                           Biatlonas

Natalja Kočergina                                               Biatlonas

Tomas Kaukėnas                                                Biatlonas

Vytautas Strolia                                                  Biatlonas

Marija Kaznačenko                                             Slidinėjimas

Mantas Strolia                                                    Slidinėjimas

Modestas Vaičiulis                                              Slidinėjimas

Andrej Drukarov                                                 Kalnų slidinėjimas

Ieva Januškevičiūtė                                            Kalnų slidinėjimas

 

Lietuvos sportininkų startai Pjongčange (vietos laiku)

Vasario 9 d. 20 val.

Atidarymo ceremonija

Vasario 10 d.

Biatlonas. Moterų 7,5 km sprintas 20.15 val.

Natalija Kočergina 

Diana Rasimovičiūtė

Vasario 11 d.

Biatlonas. Vyrų 10 km sprintas 20.15 val.

Tomas Kaukėnas 

Vytautas Strolia 

Slidinėjimas. Vyrų 15 km +15 km 15.15 val.

Mantas Strolia

Vasario 12 d.

Biatlonas. Moterų 10 km persekiojimo lenktynės 19.10 val.

Natalija Kočergina

Diana Rasimovičiūtė

Biatlonas. Vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės 21.00 val.

Tomas Kaukėnas 

Vytautas Strolia 

Kalnų slidinėjimas. Moterų didysis slalomas 10.15 ir 13.45 val.

Ieva Januškevičiūtė

Vasario 13 d.

Slidinėjimas. Moterų sprinto varžybos 17.30 val. ir 20.00 val.

Marija Kaznačenko

Slidinėjimas. Vyrų sprinto varžybos 17.30 val. ir 20.00 val.

Modestas Vaičiulis

Mantas Strolia

Vasario 14 d.

Biatlonas. Moterų 15 km individualios lenktynės 20.05 val.

Natalija Kočergina

Diana Rasimovičiūtė

Kalnų slidinėjimas. Moterų slalomas 10.15 ir 13.45 val.

Ieva Januškevičiūtė

Vasario 15 d. 

Biatlonas. Vyrų 20 km individualios lenktynės 20.00 val.

Tomas Kaukėnas

Vytautas Strolia

Slidinėjimas. Moterų 10 km laisvuoju stiliumi varžybos 15.30 val.

Marija Kaznačenko

Vasario 16 d.

Slidinėjimas. Vyrų 15 km laisvuoju stiliumi varžybos 15.00 val.

Modestas Vaičiulis

Mantas Strolia

Vasario 17 d.

Biatlonas. Moterų 12,5 km masinio starto lenktynės (jei pateks) 20.15 val.

Natalija Kočergina

Diana Rasimovičiūtė

Vasario 18 d.

Biatlonas. Vyrų 15 km masinio starto lenktynės (jei pateks) 20.15 val.

Tomas Kaukėnas

Vytautas Strolia

Kalnų slidinėjimas. Vyrų didysis slalomas.10.15 ir 13.45 val.

Andrejus Drukarovas

Vasario 20 d.

Biatlonas. Mišri estafetė (2x6 km moterys ir 2x7,5 km vyrai) 20.15 val.

Diana Rasimovičiūtė

Natalija Kočergina

Tomas Kaukėnas

Vytautas Strolia

Vasario 21 d.

Slidinėjimas. Vyrų komandinis sprintas 17.00 val. ir 19.00 val.

Modestas Vaičiulis

Mantas Strolia

Vasario 22 d.

Kalnų slidinėjimas. Vyrų slalomas 12.10 ir 13.45 val.

Andrejus Drukarovas

Vasario 24 d. 

Slidinėjimas. Vyrų 50 km klasikiniu stiliumi varžybos 14.00 val.

Modestas Vaičiulis

Vasario 25 d. 20 val. 

Uždarymo ceremonija

 

Šaltinis ir foto: www.ltok.lt