Pirmieji VU lengvaatlečių startai uždarose patalpose

Gruodžio 13 dieną Kaune vyko Lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybos Z.Šveikausko ir A.Stanislovaičio taurėms laimėti. Tai pirmieji Universiteto lengvaatlečių startai uždarose patalpose šiais mokslo metais, pasižymėję medaliais ir aukštais rezultatais.

20171213 191623

Šuolio į tolį rungtyje čempionu tapo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentas Dovydas Maciukevičius, nušokęs 6,60 m.

Merginų tarpe 300 m bėgime Medicinos fakulteto pirmakursė Kornelija Okunevč užėmė III-ąją vietą, o bėgdama 60 m A finale, finišavo ketvirta, rezultatu 8,03 s. 20171213 192914

Vyrų 60 m bėgime startavo net 67 bėgikai. Greičiausias VU studentų tarpe buvo Matematikos ir informatikos fakulteto studentas Šarūnas Totoraitis, nubėgęs per 7,20 s ir B finale iškovojęs bronzos medalį.

3000 m bėgime varžėsi 16 vyrų, kurių tarpe Filosofijos fakulteto studentas Jaunius Strazdas iškovojo 4-ąją vietą, o MIF alumnas Gediminas Janušis užėmė 6-ąją vietą.

1000 m bėgime Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas iškovojo 6-ąją vietą tarp 36 dalyvių, įveikęs distanciją pes 2.43,59 min.

300 m bėgime Medicinos fakulteto studentas Artūras Muliarovas iškovojo 5-ąją vietą tarp 38 dalyvių, rezultatu 37,91 s.

Sveikiname visus sportininkus bei jų trenerę doc. Jūratę Armonienę su pasiekimais ir lengvosios atletikos žiemos sezono pradžia.

Linkime gerų sportinių rezultatų ir sėkmingų startų bei pasiekimų moksle 2018-aisiais metais!

 

Triukšmingai baigėme šių metų tarpfakultetines Rektoriaus taurės varžybas

DSC 0130

Gruodžio 12 d. vakarą VU Sveikatos ir sporto centras buvo matomas ir girdimas visame Saulėtekyje. Čia įvyko paskutinės šių metų VU tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos: rankos lenkimo, o po jų sekė ir aerobikos varžybos. Nuotaika mainėsi nuo įtemptos iki pakilios, nuo susikaupimo iki juoko. Dalyviai buvo azartiški, o sirgaliai - palaikantys.

Rankos lenkimo varžybose stipriausi buvo Medicinos bei Matematikos ir informatikos fakultetai. Iš pradžių susitiko moteriškosios lyties atstovės, kurių tarpe triumfavo praėjusių metų prizininkės: MF studentės Ina Mylko, užėmusi I-ąją, ir Modesta Domeikaitė, užėmusi II-ąją vietas, bronzos medalį iškovojo MIF studentė Dominyka Stanaitytė.

finalistesvisos

Vyriškosios lyties tarpe stipriausi taipogi buvo MF studentai: I-oji vieta atiteko praėjusių metų sidabro laimėtojui Erikui Laugžemiui, III-oji - Andriui Bartkevičiui. Sidabras iškeliavo į MIF, studento Mindaugo Ranausko dėka.

finalistailaimetjai

Komandinėje įskaitoje auksine spalva nusidažė Medicinos fakultetas, sidabru - Matematikos ir informatikos fakultetas, bronza - Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas.

Bendra komandinių rezultatų lentelė:

Vieta

Fakultetas

Taškai

1

Medicinos fakultetas

29

2

Matematikos ir informatikos fakultetas

20

3

Ekonomikos ir verslo vadybos fakultetas

14

4

Filologijos fakultetas

8

5

Fizikos fakultetas

1

6

Komunikacijos fakultetas

1

Išsiaiškinus stipriausius šių metų studentus bei studentes, salė buvo užleista grakštumui ir plastikai tarpfakultetinėse Rektoriaus taurės aerobikos varžybose. Komandinėje įskaitoje ant aukso pakylos lipo ilgametės prizininkės - Filologijos fakulteto atstovės (Marija Potašenko, Donata Gavėnaitė, Asta Žukauskaitė, Kristina Andriulytė, Agnė Baguškaitė). Sidabras atiteko Fizikos fakulteto studentams (Edvinas Navakauskas, Robertas Lukošiūnas, Auksė Naruševičiūtė, Kotryna Tamulynaitė, Rūta Pakalnytė), bronza - Matematikos ir informatikos fakulteto komandai.

DSC 0296DSC 0311

Bendra komandinių rezultatų lentelė:

Fakultetas

Užimta vieta

Filologijos fakultetas

I

Fizikos fakultetas

II

Matematikos ir informatikos fakultetas

III

Gyvybės mokslų centras

IV

Medicinos fakultetas

V

Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

VI

Teisės fakultetas

VII

Filosofijos fakultetas

VIII

Komunikacijos fakultetas

IX

Chemijos ir geomokslų fakultetas

X

Dėkojame visiems SSC treneriams, ypatingai rankos lenkimo varžybų vyr. teisėjui Romualdui Kniukštai bei aerobikos varžybų vyr. teisėjai Teresei Gritėnienei už varžybų sukoordinavimą bei organizavimą.

2017 metus baigėme linksmai, garsiai ir stipriai. Tokių linkime ir 2018 metų!

Rankos lenkimo varžybų akimirkos

 

Pagerbti Geriausi 2017 m. Lietuvos studentai sportininkai

visi

Snieguotą gruodžio 7 dienos vakarą Valdovų rūmuose įvyko 2017 metų Geriausiųjų Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų vakaras, skirtas 95-erių metų Lietuvos studentų sportui paminėti.

Renginyje apdovanoti geriausieji Lietuvos studentai sportininkai, kurie savo pasiekimai garsino savo Alma Mater ir šalį tarptautinėse sporto arenose. Vakaro metu apdovanoti ir jų treneriai, Universitetų Rektoriai bei visos sportininkų komandos, kurios prisidėjo prie studentų aukštų pasiekimų sporte.

apdovanojimai copyssc

Šventėje dalyvavo Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, viceministras Rolandas Zuoza, Ministerijos kancleris Tomas Daukantas, KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius, skyriaus vedėja Milda Laurutėnaitė, Lietuvos Olimpinės akademijos prezidentas Artūras Poviliūnas, sporto federacijų vadovai bei studentų sportui neabejingi svečiai.

Renginio pradžioje švietimo ir mokslo ministrė apdovanojo Lietuvos studentus iškovojusius medalius pasaulio vasaros universiadoje, vykusioje Taipėjuje. Apdovanojimą, skirtą Universiados bronzos medalio laimėtojai, šuolininkei į aukštį, Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto magistrantei Airinei Palšytei, atsiėmė Universiteto rektorius, prof. Artūras Žukauskas bei VU Sveikatos ir sporto centro direktorė dr. doc. Ramunė Žilinskienė.

Vėliau, kartu su LSSA prezidentu, buvo apdovanoti geriausi universitetų sportininkai, treneriai ir centrų vadovai.

Nacionalinė studentų tinklinio lyga apdovanojo 2017 metų geriausius. Geriausiu tinklininku išrinktas Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto absolventas Artūr Vasiljev. Geriausiu paplūdimio tinklininku - EVAF trečiakursis Lukas Každailis, o geriausia paplūdimio tinklininke – Komunikacijos fakulteto 3 kurso studentė Ieva Dumbauskaitė. Apdovanoti ir studentų treneriai - Gražvilė Gatelienė ir Algirdas Bučinskas.

arturlukas

Lietuvos studentų futbolo lyga taip pat apdovanojo geriausius lygoje, tarp jų - geriausiu futbolininku išrinktą Fizikos fakulteto absolventą Paulių Jušką bei jo trenerį Rimantą Turskį.

grazvilepaulius

Renginio pabaigoje KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir LSSA prezidentas Česlovas Garbaliauskas apdovanojo geriausiujų šalies studentų sportininkų dešimtuką, kuriame buvo nominuotos dvi VU sportininkės - jau anksčiau minėtoje Airinė Palšytė bei irkluotoja, Komunikacijos fakulteto 3 kurso studentė Milda Valčiukaitė.

milda

Renginyje netrūko įdomių įžvalgų apie studentų sporto situaciją, sveikinimo žodžių ir padėkų Lietuvos studentijai, garsinančiai Lietuvos vardą pasaulyje. Dėkojame Lietuvos studentų sporto asociacijai už šaunų renginį bei sveikiname visus VU sportininkus, garsinančius ne tik Universiteto, bet ir visos Lietuvos vardą!

Šaltinis ir foto: www.lssa.lt

 

Žiemą pasitikome Baltijos šalių Aerobinės gimnastikos turnyre

Lapkričio 30 – gruodžio 3 dienomis Klaipėdoje vyko 13-asis Baltijos šalių Aerobinės gimnastikos turnyras "Klaipėda Open 2017", sukvietęs sportininkus iš 10 skirtingų valstybių. Šiame turnyre dalyvavo ir Vilniaus universiteto Aerobinės gimnastikos komanda.

Fizikos fakulteto 2 kurso magistrantas Edvinas Navakauskas vyrų vieneto rungtyje iškovojo bronzos medalį.

apdovanojimai

Chemijos ir geomokslų fakulteto pirmakursė Monika Ziutelytė sėkmingai startavo kvalifikacinėse varžybose moterų vieneto rungtyje ir pateko į finalą, užimdama 7-ąją vietą.

vienetas

Sveikiname Aerobinės gimnastikos rinktinės narius, sėkmingai atstovavus Universitetui Tarptautiniame Aerobinės gimnastikos turnyre, bei rinktinės trenerę Teresę Gritėnienę!

24852118 1809000205811558 7163938555010375049 nvienetas2

Varžybų akimirkos

 

Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto krepšininkai - pirmi!

EVAF

Gruodžio 3 dieną reto grožio rungtynėmis finišavo tarpfakultetinės VU Rektoriaus taurės vyrų krepšinio varžybos. Kaip ir dera finalinėms rungtynėms, varžovai buvo verti vieni kitų tiek kovoje dėl trečios vietos, tiek ir didžiajame finale - pergalės buvo pasiektos tik paskutinėmis rungtynių minutėmis ir net sekundėmis.

Kaip ir praėjusiais metais, finale susitiko Teisės bei Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetų studentai. Nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Visos rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau lemiamas lūžis įvyko antroje rungtynių pusėje, kai teisininkai „užsidirbo“ nesportinę ir techninę pražangas. Tada EVAF krepšininkai rungtynių kontrolę perėmė į savo rankas, rezultatą išlygino, o vėliau ir persvėrė. Rezultato išlyginimui teisininkai turėjo dar 9 sekundes, tačiau rezultatyvios atakos nesukūrė ir rungtynes, rezultatu 61:58, laimėjo EVAF studentai.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Jonas Zakas, po 11 taškų pridėjo Paulius Petrikonis ir Martynas Rakauskas.

Teisininkų tarpe 15 taškų įmetė Paulius Naraškevičius, 14 t. Kirpas Davidonis, o Karolis Ražukas ir Eimantas Kaminskas pridėjo po 8 taškus. 

DSC 0142DSC 0138

Rungtynėse dėl trečiosios vietos susigrūmė Medicinos bei Matematikos ir informatikos fakultetų studentai. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi MIF atstovams, kurie pirmavo pirmojoje rungtynių pusėje, tačiau antroje varžybų dalyje medikai pradėjo agresyviau gintis ir palaužė negausiai susirinkusius savo varžovus, rezultatu – 76:62.

Medicinos fakultetą į pergalę vedė puikiai žaidęs komandos kapitonas – Dominykas Stankevičius, pelnęs 26 taškus. Po varžybų šis krepšininkas buvo apdovanotas geriausio finalinio ketverto žaidėjo prizu. Tuo pačiu jis įdėjo nemažai pastangų, suburdamas vienminčių studentų-krepšininkų kolektyvą, kuris po 14 metų pertraukos Medicinos fakultetui iškovojo medalius. Domantas Želvys prie pergalės pridėjo 19 taškų, Paulius Andrijauskas – 15.

MIF komandoje rezultatyviausi buvo Linas Einikis ir Rokas Puišys, pelnę po 15 taškų, Augustinas Stropus – 14.

MIF

Džiaugiamės, jog šių metų tarpfakultetinės VU Rektoriaus taurės vyrų krepšinio varžybos buvo kaip niekad azartiškos ir nenuspėjamos iki paskutinės sekundės. Dėkojame dalyvavusiems VU fakultetams, krepšininkams bei treneriui Rimantui Kaminskui, puikiai sukoordinavus rungtynes!

Varžybų akimirkos

Galutiniai tarpfakultetinių VU Rektoriaus taurės vyrų krepšinio varžybų rezultatai

 

Geriausia Lietuvos metų lengvaatletė - VU magistrantė Airinė Palšytė!

Andrius Ufartas krenta

Pirmadienį, lapkričio 27 d. iškilminguose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos apdovanojimuose antrus metus iš eilės geriausiais Lietuvos metų lengvaatlečiais pripažinti VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto magistrantė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė ir disko metikas Andrius Gudžius.

Nors abiem atletams šie apdovanojimai ne naujiena, pasiekimai, už kuriuos jie apdovanoti šiemet – įspūdingi. Airinė Palšytė tapo uždarų patalpų Europos čempione Belgrade ir du kartus gerino Lietuvos rekordą (200 cm ir 201 cm) bei Universiadoje iškovojo bronzą (191 cm). Geriausiųjų rinkimuose lengvaatletė pranoko antroje vietoje likusią bėgikę Eglę Balčiūnaitę bei ėjikę Živilę Vaiciukevičiūtę.

Andrius Ufartas Airine

Po sunkaus 2016-ųjų metų sezono Andriui Gudžiui šie metai tapo auksiniais. Disko metikas pasaulio čempionate Londone laimėjo aukso medalį (69,21 m) ir tapo pirmu lietuviu per 12 metų, iš pasaulio pirmenybių parvežusiu apdovanojimą, o sezoną užbaigė triumfu Deimantinės lygos varžybose (68,16 m). Nedideliu skirtumu nuo disko metiko atsiliko VU Matematikos ir informatikos f. pirmakursis, ieties metikas Edis Matusevičius.

Andrius Ufartas Edis copyEdzio medalis

Kylančios žvaigždės apdovanojimą atsiėmė septynkovininkė Urtė Bačianskaitė. Mergina pasaulio jaunių čempionate iškovojo bronzą (5467 tšk.), pagerino Lietuvos 16-mečių, 17-mečių ir U18 rekordus. Geriausiais metų treneriais tapo Airinės trenerė Tatjana Krasauskienė bei Andriaus treneris Vaclovas Kidykas.

Geriausi 2017-ųjų lengvaatlečiai paaiškėjo susumavus portalo 15min skaitytojų, sporto žurnalistų bei LLAF Tarybos narių balsus.

Iš arčiau: Airinė Palšytė

Du Lietuvos rekordai, Europos čempionės titulas, Universiados bronza bei neišsipildžiusios svajonės pasaulio čempionate. Geriausia 2016-ųjų Lietuvos lengvaatletė, VU studentė Airinė Palšytė pasiekė pakankamai svarius laimėjimus, kad galėtų būti tituluojama tapti geriausia metų sportininke apskritai.

Šių metų sausį LLAF taurės varžybose sportininkė pirmą kartą įveikė 200 cm aukštį, o kovo mėn. Europos uždarų patalpų čempionate Serbijoje peršoko 201 cm ir iškovojo auksą, artimiausią konkurentę pranokusi septyniais centimetrais. Tokie pasiekimai neliko nepastebėti – A. Palšytė išrinkta geriausią sausio ir kovo mėnesių Europos lengvaatlete.

Tuo tarpu vasaros sezonas nebuvo toks sėkmingas: pirmame Deimantinės lygos etape JAV Airinė patyrė traumą, dėl kurios nesitreniravo daugiau nei mėnesį. Fizinio pasirengimo spragas ji jautė viso sezono metu, tačiau šuolininkė įrodė, jog yra verta iškovotų titulų ir pasaulio čempionate sugebėjo užimti aukščiausią vietą karjeroje (septintą – 192 cm), o Universiadoje iškovojo bronzą (191 cm).

Irmantas Geliunas Alekna

Tikėtina, kad A. Palšytė  ir A. Gudžius taps geriausiais šalies sportininkais ir tarp visų sporto šakų.

Akimirkos iš apdovanojimų (video)

Geriausi Lietuvos lengvaatlečiai:

2009 m. – Lina Grinčikaitė (100 m) ir Virgilijus Alekna (disko metimas)

2012 m. – Austra Skujytė (septynkovė) ir Virgilijus Alekna (disko metimas)

2013 m. – Zinaida Sendriūtė (disko metimas) ir Virgilijus Alekna (disko metimas). Kylanti žvaigždė – Benediktas Mickus (800 m)

2014 m. – Zinaida Sendriūtė (disko metimas) ir Andrius Gudžius (disko metimas). Kylanti žvaigždė – Jogailė Petrokaitė (šuoliai į tolį)

2015 m. – Brigita Virbalytė-Dimšienė (20 km sportinis ėjimas) ir Andrius Gudžius (disko metimas). Kylanti žvaigždė – Edis Matusevičius (ieties metimas)

2016 m. – Airinė Palšytė (šuoliai į aukštį) ir Andrius Gudžius (disko metimas). Kylanti žvaigždė – Urtė Baikštytė (šuoliai į aukštį)

2017 m. – Airinė Palšytė (šuoliai į aukštį) ir Andrius Gudžius (disko metimas).

 

Šaltinis: www.15min.lt

Nuotr.: Irmanto Geliūno ir Andriaus Ufarto

 

 

VU studentai paminėjo Jono Basanavičiaus 166-ąsias gimimo metines

Lapkričio 24 d. Vilkaviškio raj. vyko tarptautinis bėgimas, skirtas lietuvių visuomenės veikėjo Jono Basanavičiaus 166-osioms gimimo metinėms paminėti.

visi copykristina

Dalyviai bėgo 5,9 km distanciją nuo J. Basanavičiaus gimtinės - Ožkabalių iki Bartninkų - J. Basananavičiaus mokyklos-daugiafunkcinio centro.

Ypač sėkmingai distanciją įveikė Istorijos f. magistrantė Kristina Zajančkovskaja, kuri tapo I-osios vietos laimėtoja savo amžiaus grupėje ir absoliučioje įskaitoje.

Vaikinų tarpe, jaunimo grupėje III-ąją vietą laimėjo Matematikos ir informatikos f. pirmakursis Dominykas Kaminskas.

Vyrų tarpe absoliučioje įskaitoje greičiausias buvo Filosofijos f. studentas Jaunius Strazdas, finišavęs 4-oje pozicijoje.

Matematikos ir informatikos f. alumnas Gediminas Janušis užėmė 8-ąją, o Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas - 11-ąją vietas.

20171124 123012 resized20171124 135706 resized

Iš viso bėgime dalyvavo 162 dalyviai. Tai pagarbos bėgimas, kuriame susirenka vis daugiau dalyvių iš Lietuvos universitetų bei mokyklų.

Džiaugiamės studentų bei jų trenerės doc. Jūratės Armonienės rezultatais - visi dalyvavę, pasiekė savo asmeninius trasos rekordus! 

 

Gruodžio 12 d. - paskutinės šio pusmečio Rektoriaus taurės varžybos

Jau gruodžio 12 d. finišuosime su šio pusmečio tarpfakultetinėmis Vilniaus universiteto Rektoriaus taurės varžybomis. Pradėję kasmetinėmis kroso varžybomis rugsėjo mėnesį, sužaidę krepšinio ir futbolo varžybas (beje, vaikinų krepšinio finalai dar priešaky - gruodžio 3 d.), artėjant jaukiausioms metų šventėms, visus kviesime į kasmetines aerobikos ir rankos lenkimo varžybas!

Šiais metais varžybos vyks kiek kitokia forma - tą pačią dieną, toje pačioje Saulėtekio al. 2 sporto salėje - dvigubai daugiau azarto, palaikymo šūksnių ir smagaus laiko kartu!

Gruodžio 12 d. 17:30 val. startuos merginų rankų lenkimo varžybos, o 18:00 val. savo jėgą bandys vaikinai. Varžybos tiek individualios, tiek komandinės (sudėtyje 2 merginos ir 2 vaikinai). Rankos lenkiamos stovint, dešine ranka, laikantis šios rungties taisyklių. Varžybų vyr. teisėjas R. Kniukšta (868542142). Varžybų nuostatai

DSC 0651

Išsiaiškinus stipriausios rankos savininkus, nuo 19:00 val. stebėsime aerobikos varžybas, kuriose rungsis grakščiausi ir lanksčiausi studentai. Komandinę fakulteto įskaitą sudarys viena privalomosios programos rungtis ir laisvoji programa. Rekomenduojama panaudoti gimnastikos, aerobikos, įvairių šokių rūšių elementus bei įvairius prietaisus, įrankius. Varžybų vyr. teisėja T. Gritėnienė (860613598). Varžybų nuostatai

E Kurausko foto 019

Nepraleisk puikios progos tapti ne tik savo fakulteto, bet ir viso Universiteto žvaigžde!

2016/2017 m.m. rankos lenkimo varžybų akimirkos

 2016/2017 m.m. aerobikos varžybų akimirkos

VU kulkinio šaudymo rinktinės pasirodymas - taiklus ir sėkmingas

DSC 6410

Šį savaitgalį, lapkričio 18 d. Kaune įvyko Lietuvos universitetų studentų kulkinio šaudymo čempionatas, iš kurio VU kulkinio šaudymo rinktinė grįžo su III-iosios vietos taure.

Individualioje įskaitoje puikiai pasirodė Kauno fakulteto 4 kurso studentė Svetlana Klimova, tapusi čempione rungtyje su pneumatiniu šautuvu (PŠ-40).

To paties fakulteto absolventė Justina Ramanauskaitė nugalėjo, šaudant pneumatiniu pistoletu (PP-40). Šioje rungtyje Istorijos fakulteto ketvirtakursė Inga Šildejevaitė užėmė 4-ąją vietą, o Filosofijos f. pirmakursė Emilija Kumpikevičiūtė - penktąją.

Susumavus komandų taškus, pirmąją poziciją užėmė ir čempionate nugalėjo Lietuvos sporto universiteto komanda, o sidabras atiteko vos vienu tašku VU aplenkusiam Aleksandro Stulginskio universitetui.

DSC 6407

Galutinė čempionato taškų lentelė

Savaitgalis, praleistas sportiškomis nuotaikomis

visi

Lapkričio 18 d. Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže šurmuliavo studentai. Kaip ir kasmet, tarptautinę studentų dieną paminėti jie nusprendė Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje, kurio pagrindinis principas – bendravimo džiaugsmas.

Vilniaus universiteto komanda dalyvavo visose festivalio rungtyse: renginys prasidėjo nuo protmūšio, kuris buvo sujungtas su estafete, o baigėsi virvės traukimu. VU komandą sudarė mišri komanda - trys merginos ir trys vaikinai.

tiltelismaike

Festivalio metu bendrakomandiniai taškai nebuvo skaičiuojami, nes svarbiausia - judriai ir linksmai praleista diena. Tačiau norime paminėti Medicinos fakulteto antrakursį Andrių Bartkevičių, kuris lazdatraukio rungtyje užėmė 4-ąją vietą!

Galiausiai, su gera nuotaika VU studentai grįžo į Vilnių.

sunkiaatleciaiuzduotis

Nuotr. www.loa.lt

 

Orientavimosi subtilybės Vilniaus senamiesčio gatvelėse

O sekmadienį, lapkričio 19 d. prasidėjo jau antrasis Vilniaus orientavimosi sporto sprintų taurės sezonas. Savaitgalio trasos driekėsi pačioje miesto širdyje – Vilniaus senamiestyje ir Vilniaus universiteto erdvėse. Apniukęs dangus nesutrukdė dalyviams gerai praleisti laiko ir dar geriau pažinti savo miestą.

punktaipatricija

ME grupėje Matematikos ir informatikos fakulteto studentė Kastė Rutkauskaitė užėmė 3-ąją vietą.

V3 grupėje puikiai pasirodė Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytojas dr. doc. Ramūnas Časas, užėmęs 3-ąją vietą. Toje pačioje grupėje mūsų Sveikatos ir sporto centro treneris Romuadas Kniukšta pateko į greičiausiųjų dešimtuką su 6-ąja pozicija.

VE grupėje tarp prizininkų pateko ir VU alumnai - Mantas Martinkus (Fizikos f.), užėmęs 2-ąją vietą, ir Mindaugas Nakvosas (TSPMI), užėmęs 3-ąją vietą.

profmergaites

Iš viso Vilniaus miesto sprintų taurėje kas mėnesį vyks penki etapai lapkričio-kovo mėnesiais, skirtingose miesto vietose: Vilniaus Senamiestyje, Antakalnyje, Jeruzalėje, Tuskulėnuose ir prie Baltojo tilto.

Nuotr. www.orienteering.lt, Ąžuolas OSK