LSFL sezonas pradėtas 2017/2018 m.m. sidabru

42207593 1996408097087974 3873053331161088000 o

Šį antradienį, rugsėjo 18 d. startavo LSFL (Lietuvos studentų futbolo lygos) kovos, kuriose namuose VU futbolininkai priėmė svečius iš Šiaulių.

Paskutinėmis minutėmis Šiaulių ekipa pelnė pergalę atnešusį įvartį, o tai garantavo pirmuosius tris sezono taškus, rungtynes baigus 1:2 mūsų rinktinės nenaudai.

Nors vilniečiams kontroliuoti ir nesisekė, tačiau šie pirmajame kėlinyje surengė kur kas aštresnių momentų prie šiauliečių vartų, kurių net dvi galėjo tapti įvarčiais. Visgi, kamuolys skriejo į VU vartus, Šiauliams pelnydamas tašką.

Antrajame kėlinyje VU dar labiau suaktyvino žaidimą ir  81-ąją minutę Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) studentas Deividas Maciulis pelnė išlyginamąjį VU įvartį.

Tačiau šiauliečiai rado progą rezultatą pakreipti savo naudai - 85-ąją minutę pelnė antrąjį įvartį, atnešusį šiems tris taškus.

VU komandos kapitono komentaras po varžybų

Nors 2018/2019 m.m. sezonas pradėtas pralaimėjimu, futbolininkai neliko neapdovanoti, o jų praėjusių metų nuopelnai nepamiršti.

2017/2018 m.m. sezone antrą vietą užėmę Vilniaus Universiteto futbolininkai prieš naujojo sezono startą buvo apdovanoti vicečempionams skirta taure bei medaliais. Sveikinimo žodį tarė ir lygos prezidentas Artūras Krukis.

Geriausiu praėjusio sezono VU žaidėju išrinktas EVAF magistrantas Franc Chukwuebuka Nebeolisah, o komandinę taurę atsiėmė rinktinės kapitonas Deividas Maciulis.

Apdovanojimų video

Už visas praėjusio sezono ir ateinančias pergales dėkojame rinktinės treneriams Rimantui Turskiui ir Edvardui Malkevičiui.

42092119 1996408267087957 3678002639863283712 o42095859 1996408120421305 7532079010214313984 o

 

Komunikacijos f. studentė Milda Valčiukaitė tapo pasaulio čempione!

Kestas RimkusKęsto Rimkaus nuotr.


Sekmadienį, rugsėjo 16 d. Plovdive (Bulgarija) baigėsi pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame įspūdingai finišavo Komunikacijos fakulteto studentė Milda Valčiukaitė ir jos porininkė Ieva Adomavičiūtė. Lietuvos atstovės laimėjo aukso medalius ir tapo pasaulio čempionėmis!

Moterų porinių dviviečių valčių 2000 metrų A finale lietuvės be didesnio varžovių pasipriešinimo nuplaukė pirmos per 6 min. 44,15 sek. bei tapo pasaulio čempionėmis. Antrąją vietą užėmusias Naujosios Zelandijos atstoves Brooke Donoghue ir Olivią Loe (6.46,28) lietuvės aplenkė daugiau nei 2 sek. Bronzos medalius pelnė JAV duetas Meghan O'Leary ir Ellen Tomek (6.47,75).

scanpixM. Valčiukaitė pasaulio čempionate triumfavo po penkerių metų pertraukos. 2013 metais jos partnere buvo Donata Vištartaitė.

Pasaulio čempiones pasveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Nuoširdus darbas ir valia nugalėti, kurie atvedė sportininkes į šią auksinę pergalę, yra įkvėpimas ir padrąsinimas kiekvienam – visuomet ryžtingai ir ištvermingai siekti užsibrėžto tikslo“, – sakė D. Grybauskaitė.

Aukso medalius į Lietuvą parskraidinusios sportininkės paslėpė visą nuovargį ir spinduliavo džiaugsmo šypsenomis. Jos prisipažino – net pačios nesitikėjo tokio dominavimo planetos pirmenybėse.

„Iš tiesų buvo labai netikėta. Net nesvajojau apie tokią vietą. Man tai buvo pirmas startas, kai viduryje distancijoje mes pirmavome. Tai buvo taip netikėta, kad daugiau mąsčiau ne apie tai, kaip irkluoti, o apie tai, kaip mes galime pirmauti tokiu metu. Buvo lengvas šokas“, – įspūdžiais dalinosi M. Valčiukaitė.

Visa Vilniaus universiteto bendruomenė labai sveikina Mildą su tokiu pasiekimu bei istorijos pakartojimu ir įrodymu, jog pasaulio čempionais galima tapti ne vieną kartą!

 

2018/19 m.m. Lietuvos studentų čempionatų sezonas prasidėjo irklavimu

20180915 163816

Rugsėjo 15 d. Kupiškio mariose įvyko Lietuvos studentų irklavimo čempionatas. Vilniaus universiteto irkluotojų komanda šiais metais grįžo su III-ios vietos taure, nedaug nusileidusi I-ąją vietą užėmusiam Klaipėdos universitetui ir II-ąją vietą Vytauto Didžiojo universiteto irkluotojams. 4-oji vieta atiteko Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandai, vienu tašku atsilikusiai nuo mūsiškių.

Šiemet varžybų programa šiek tiek pakito – nebėra merginų ir vaikinų keturviečių valčių klasių, bet atsirado mišri keturvietė - komandoje 2 merginos ir 2 vaikinai, o taip pat mišri dvivietė - mergina ir vaikinas.

Mūsų komandai tai nebuvo paranku, nes vaikinams reikėjo irkluoti vienvietėmis, kuriomis irkluoti yra sudėtingiau o ir konkurencija buvo didesnė.

20180915 152505

Individualioje įskaitoje gerai pasirodė VU mišri keturvietė valtis, sudaryta iš 2 merginų ir 2 vaikinų, iškovojusi sidabro medalius. Joje irklavo Medicinos fakulteto studentės Akvilė Rakauskaitė ir Aušrinė Miliauskaitė, ir Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto bei Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto pirmakursiai Augustinas Rakutis ir Laurynas Misevičius.

Mišrioje dvivietėje Akvilė Rakauskaitė ir Laurynas Misevičius taip pat iškovojo sidabro apdovanojimus.

Kitose valčių klasėse irklavę Simonas Utkus (MF), Chemijos ir geomokslų fakulteto studentas Simonas Jurgis Kuliešius, Filologijos f. ketvirtakursis Džiugas Kuliešius ir Gustas Sapožnikovas (EVAF) apdovanojimų nelaimėjo, bet pelnytais taškais svariai prisidėjo prie bendrakomandinio rezultato.

20180915 162432

Kupiškyje, kartu su Lietuvos universitetų studentų čempionatu, vyko ir Lietuvos irklavimo federacijos taurės trečiasis etapas, po kurio medalius ir taures išsidalino geriausi Lietuvos irkluotojai.

Studentų čempionate negalėjo dalyvauti geriausia 2016 m. VU sportininkė, Komunikacijos f. studentė Milda Valčiukaitė, kuri pasaulio irklavimo čempionate Bulgarijoje, kartu su porininke Ieva Adomavičiūte, tapo pasaulio čempionėmis!

Dėkojame treneriui Romualdui Kniukštai, sukoordinavusiam mūsų Universiteto studentų dalyvavimą varžybose, sveikiname visus studentus irkluotojus su gerais sportiniais rezultatais, sveikiname pasaulio čempionę Mildą bei linkime pergalių tolimesnėse kovose ir sėkmės moksluose!

 

Airinės Palšytės sezono uždarymas - triumfuojant Vokietijoje

40161848 2180741558625522 8105323965884399616 n

Šį savaitgalį, rugpjūčio 24-26 d. Eberštadte (Vokietijoje) jau 40-ąjį kartą vyko prestižinės tarptautinės šuolių į aukštį varžybos.

Šeštadienį, moterų grupės varžybų dieną, pergalę šventė Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto magistrantė Airinė Palšytė, pešokusi 1.94m kartelę.

Tai jau antroji studentės pergalė šiose varžybose; pirmą kartą Eberštadte ji triumfavo 2014 metais su rezultatu 1.98 m.

Antrąją vietą užėmė švedė Erika Kinsey (1.94 m).

Tarp kitų Airinės įveiktų varžovių – dvi Europos čempionato Berlyne prizininkės Mirela Demireva (Bulgarija) ir 2015-2017 metais Eberštadte nugalėjusi Marie-Laurence Jungfleisch (Vokietija).

 

Linksmai nusiteikę stipruoliai susirinko kasmetinėse VU jėgos trikovės varžybose

FB IMG 1534833570149

Jau tapo tradicija, kad vasaros pabaigoje Vilniaus universiteto jėgos sporto entuziastai sukviečia gausų bendraminčių būrį išmėginti jėgas ir pasigalynėti Vilniaus universiteto klasikinės jėgos trikovės varžybose.

Varžybų metu sportininkai turi pritūpti, paspausti ir atkelti nuo pakylos didžiausią įveikiamą štangos svorį. Šiais metais varžybose dalyvavo labai didelis dailiosios lyties atstovių skaičius - net 14 sportininkių. Tarp 14 stipruolių merginų varžėsi ir dvi Universiteto atstovės: Chemijos ir geomokslų fakulteto magistrantė Rūta Šalkauskaitė ir Medicinos fakulteto magistrantė Austėja Kilikevičiūtė. Rūta nusileido tik absoliučia merginų čempione tapusiai Žanetai Navickaitei ir savo svorio kategorijoje iškovojo II-ąją vietą, o Austėja, pasiekusi asmeninį rekordą pritūpimo veiksme, iškovojo garbingą 4-ąją vietą bei pelnė labai svarbius komandinius taškus.

FB IMG 1534833540868

Tarp vyrų geriausiai sekėsi Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto trečiakursiui Antanui Baidai, kuris lengviausių vyrų (iki 66 kg) kategorijoje, pagerinęs asmeninį pritūpimo su štanga rekordą, iškovojo čempiono vardą. Svorio kategorijoje iki 74 kg II-ąją vietą iškovojo VU rinktinės veteranas, MF alumnas bei VU Sveikatos ir sporto centro instruktorius Lukas Šverčiauskas. Svorio kategorijoje iki 83 kg gražioje ir įtemptoje kovoje garbingą 4-ąją vietą iškovojo ChGF alumnas Erikas Dovydėnas, o svorio kategorijoje iki 93 kg I-ąją vietą iškovojo VU Biotechnologijos instituto doktorantas Gediminas Skvarnavičius, nuo žemės atkėlęs įspūdingą 280 kg sveriančią štangą. III-ąją vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo Fizikos fakulteto alumnas Gediminas Chaževskis.

Didžiausių vyrų kategorijoje (iki 120 kg) II-ąją vietą iškovojo Matematikos ir informatikos f. alumnas Kęstutis Daugėla, varžybose dalyvavęs savo suburtos ir vadovaujamos "Urban Gym" komandos sudėtyje. Čempionu tapo ASU alumnas Saulius Skikas, kuris šiose varžybose susišlavė visus įmanomus apdovanojimus: tapo savo svorio kategorijos (iki 120 kg) čempionu bei laimėjo pritūpimų, spaudimo ir traukos stipriausio sportininko vardą - sunkiaatletis tapo absoliučiai stipriausiu varžybų dalyvių bei iš varžybų išsivežė visus asmeninius prizus.

Po įtemptos kovos I-ąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo gerai jėgos sporto pasaulyje žinoma "Extrym Gym" komanda, II-ąją vietą iškovojo "Urban Gym" komanda, o tiek pat taškų surinkusi VU komanda, liko III-oje vietoje dėl prastesnio antrų vietų santykio.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame dalyviams, rėmėjams bei vyriausiajam treneriui Rimantui Cijūnėliui.

Iki susitikimo kitais metais!

 Varžybų akimirkos

 

Besibaigianti vasara ir medaliai Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate

visi

Šį savaitgalį, rugpjūčio 18-19 d. praūžė vasaros sezono pabaigą smagiai užbaigiantis Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas, turtingas pergalėmis mūsų Universitetui.

Moterų turnyro finale susitiko dvi favoritėmis laikytos poros. Puikų žaidimą demonstravo abi komandos: Komunikacijos f. studentė Ieva Dumbauskaitė ir Medicinos f. studentė Irina Zobnina bei jų varžovėmis tapusios Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentė Urtė Andriukaitytė bei jos porininkė Vytenė Vitkauskaitė. Neįtikėtiną pasiaukojimą demonstravusios U. Andriukaitytė ir V. Vitkauskaitė gana užtikrintai laimėjo pirmąjį setą 21:13. Antrajame sete nemažai patirties įvairiuose užsienio turnyruose jau sukaupusios I. Dumbauskaitė ir I. Zobnina buvo netoli to, kad išlygintų rezultatą, bet antroje seto dalyje kovingosios priešininkės sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir iškovoti fantastišką pergalę 2-0 (21:13, 22:20).

tinklinisnugaletojos

Įdomu tai, kad Ugnė ir Vytenė gyvena skirtinguose miestuose ir kartu susibūrė tik prieš pat čempionatą. Naujosios Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionės džiaugėsi, kad Lietuvos pirmenybės pasižymėjo dideliu populiarumu ir dėkojo gausiai susirinkusiai publikai. „Buvo žiauriai smagu. Nesitikėjome, kad bus tiek daug žmonių“, – sutartinai kalbėjo tinklininkės.

Vyrų turnyre jau pusfinaliai pasižymėjo gero lygio kovomis. Favoritų vardą pateisino nenugalimieji Ekonomikos ir verslo administravimo f. studentas Lukas Každailis ir jo porininkas Arnas Rumševičius, rezultatu 2-0 (21:14, 21:14) nugalėję Audrių Knašą ir Tomą Staševičių.

39543545 2004427419578740 2599466142007296000 o39506953 2004436929577789 6126993387179474944 o

Šaltinis: www.15min.lt

Daugiau nuotraukų: Lietuvos tinklinio federacija

Europos lengvosios atletikos čempionato išvakarėse

airine2

Rugpjūčio 7-12 dienomis 27 sportininkų komanda keliauja į Berlyne vyksiantį Europos lengvosios atletikos čempionatą.

Rinktinės lyderiai šį sezoną demonstruoja solidžius rezultatus ir yra pajėgūs iškovoti Lietuvai medalių. Realiausiais pretendentais į medalius išlieka praėjusių metų geriausi sportininkai: Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo f. magistrantė Airinė Palšytė ir Andrius Gudžius.

Šuolininkės į aukštį A. Palšytės sezonas buvo sudėtingas: prieš pagrindinį sezono išbandymą, prieš dvejus metus Amsterdame vicečempione tapusi lengvaatletė turėjo tik du startus. Tačiau po Palangoje įvykusio Lietuvos lengvosios atletikos čempionato, kur sportininkė peršoko 191 cm kartelę ir peršokti didesnių aukščių nebandė, nusiteikus pozityviai ir užtikrintai.

„Visada labai gera, kai kartelė nekrenta, o rezultatas kyla. Turbūt sulauksiu ne vieno klausimo, kodėl nutariau nebetęsti varžybų – tiesiog prieš startą su trenere buvo sutarta, kad peršokame Europos čempionato normatyvo aukštį ir baigiame varžybas. Džiaugiuosi, kad kartelė nekrito ir atsižvelgiant, kokie buvo trenerės komentarai bei kaip pati jaučiausi, tikrai buvo galima šokti daugiau“, – pasirodymą apibendrino A.Palšytė.

 

Lietuvos lengvosios atletikos rinktinė, keliaujanti į Berlyną:

Airinė Palšytė (šuoliai į aukštį)

Karolina Deliautaitė (100 m)

Agnė Šerkšnienė (400 m, 4x400 m)

Modesta Morauskaitė (400 m, 4x400 m)

Eva Misiūnaitė (400 m, 4x400 m)

Eglė Balčiūnaitė (800 m, 4x400 m)

Brigita Virbalytė-Dimšienė (20 km sportinis ėjimas)

Živilė Vaiciukevičiūtė (20 km sportinis ėjimas)

Dovilė Dzindzaletaitė (trišuolis)

Ieva Zarankaitė (rutulio stūmimas, disko metimas)

Liveta Jasiūnaitė (ieties metimas)

Milda Eimontė (maratonas)

Vaida Žūsinaitė (maratonas)

Erika Krūminaitė (4x400 m)

Gabija Galvydytė (4x400 m)

Gediminas Truskauskas (200 m)

Simas Bertašius (1500 m)

Justinas Beržanskis (3000 m kliūtinis bėgimas)

Arturas Mastianica (50 km sportinis ėjimas)

Tadas Šuškevičius (50 km sportinis ėjimas)

Adrijus Glebauskas (šuoliai į aukštį)

Andrius Gudžius (disko metimas)

Edis Matusevičius (ieties metimas, buvęs VU Matematikos ir informatikos f. studentas)

Remigijus Kančys (maratonas)

Ignas Brasevičius (maratonas)

Valdas Dopolskas (maratonas)

Mindaugas Viršilas (maratonas)

 

Šaltinis: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/lengvoji-atletika/mazi-bet-galingi-lietuvos-lengvaatleciai-ketina-nustebinti-berlyne-133-1009100?copied

 

VU krepšininkės Europoje - 11-iktos

5

Liepos 14 - 28 dienomis Portugalijos mieste Coimbroje vyko IV-ios Europos universitetų žaidynės. Jose dalyvavo 295 universitetai iš 38 Europos šalių - dalyvių skaičius perkopė 4000 žmonių. Šios žaidynės tai didžiausias metų studentų sporto renginys Europoje.

Gausiausiai buvo atstovaujama šeimininkė Portugalija - 440 atletų iš 13 universitetų. Europos studentai dėl medalių kovojo 13 sporto šakų varžybose.

Lietuvos sportininkai kovojo 8 sporto šakų varžybose: 3 prieš 3 krepšinis - LSU merginos ir VDU vaikinai; rankinis - LSU merginos; dziudo - LSU, VDU ir MRU sportininkai; irklavimas - VDU, KTU ir KU sportininkai; stalo tenisas - VDU merginų ir vaikinų komandos; futbolas - VDU vaikinų komanda; badmintonas - KTU sportininkai; krepšinis - VU merginų komanda.

Universiteto merginų krepšinio rinktinė iškovojo teisę atstovauti Lietuvai, kai pavasarį tapo Lietuvos studentų krepšinio lygos čempione. Tokią pergalę, vedama trenerės Loretos Berūkštienės, komanda pasiekė po 20 metų pertraukos!

4

Deja, sėkmingai startuoti Coimbroje rinktinei nepavyko. Po nesėkmingai sužaistos pirmųjų rungtynių pabaigos 64:67 (20:21, 22:16, 9:13, 13:17), lietuvės nusileido Valencijos universiteto krepšininkėms. Lietuvės du kartus turėjo galimybę pakreipti rungtynes sau naudinga linkme, tačiau nepavyko atsikovoti atšokusių kamuolių po netaiklių ispanių baudos metimų. Šiose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelniusi Laura Juškaitė ir 13 taškų pelniusi Aurelija Putramentaitė.

Sekančiose varžybose VU krepšininkėms nesisekė pasipriešinti studentėms iš Tulūzos Jean Jaures universiteto, tad teko pripažinti pralaimėjimą, rezultatu 51:66 (12:21, 16:12, 5:17, 18:16). Rezultatyviausios mūsų komandoje buvo Ieva Savickaitė - 14 tšk., Austėja Širšinaitė ir Urtė Slavickaitė po 10 tšk. 

Trečiosios rungtynės VU buvo sėkmingos - merginų krepšinio rinktinė iškovojo įtikinamą pergalę prieš Lausanne universiteto krepšininkes, rezultatu 70:44 (32:11, 13:12, 13:16, 12:5). Tai buvo pirmoji merginų pergalė čempionate. Pergalė lėmė, jog grupėje VU rinktinė užėmė trečią vietą ir iškovojo galimybę žaisti dėl 9 - 12 vietų. Rezultatyviausios mūsų komandoje buvo: Grėtė Patumsytė - 14 tšk., Ieva Savickaitė ir Giedrė Ulytė - 12 tšk. 2

Žaidžiant prieš Coimbros universiteto komandą, po įnirtingos kovos VU šventė pergalę prieš šeimininkes, rezultatu 79:75 (15:23, 23:15, 17:16, 24:21). Daugiausiai į priešininkių krepšį taškų sumetė Aurelija Putramentaitė (20), Laura Juškaitė (19) ir Urtė Slavickaitė (18).

Priešpaskutinėse runtynėse VU komandai teko priimti skaudų pralaimėjimą prieš Vengrijos kūno kultūros universiteto merginas. Čia, rezultatu 48:72, lietuvės neatsigynė klaidų ir pelnė galimybę kovoti dėl čempionato 11-12 vietų.

Galutinėse varžybose krepšininkės susitiko su Talino universiteto merginomis. Čia užtikrintai buvo iškovota pergalė, rezultatu 86:76, ir VU merginų krepšinio komanda baigė savo kelionę Europos universitetų žaidynėse EUSA Games Coimbroje, būdamos 11 pozicijoje (iš 16 komandų).

23

Pilnos įspūdžių merginos dėkoja trenerei Loretai Berūkštienei, o mes savo ruožtu, dėkojame ir trenerei, ir merginoms už parodytą ryžtą, stiprybę, vieningumą ir entuziazmą!

Daugiau apie Europos studentų žaidynes: https://www.eug2018.com/

Foto: LSSA

 

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir VU medaliai

airine1

Liepos 27-28 dienomis Lietuvos pajūryje, Palangoje vyko kasmetinis Lietuvos lengvosios atletikos čmpionatas, sukvietęs tiek studentus, tiek garsiausius šalies lengvaatlečius.

Džiugu, jog Vilniaus universiteto studentai pelnė ne tik prizines vietas, bet iškovotas ir kelialapis dalyvauti Europos lengvosios atletikos čempionate, vyksiančiame Berlyne rugpjūčio mėnesį.

domantas

Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) magistrantė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė po pertraukos grįžo į Palangos stadioną, be didesnės konkurencijos iškovojo aukso medalį, peršokusi 1,91 m aukščio kartelę, ir rugpjūtį atstovaus Lietuvai Berlyne.

Trišuolininkė, Filosofijos f. studentė Diana Zagainova pelnė sidabro medalį, nušokusi 12,91 m.

Disko metikas, EVAF studentas Domantas Poška, nusileidęs Europos čempionui Andriui Gudžiui, iškovojo II-ąją vietą, diską numetęs 59,67 m.diana

 

VU bėgikai taipogi šauniai pasirodė čempionate. Filologijos f. studentė Kotryna Tonkovičiūtė 200 m distancijoje užėmė II-ąją vietą (24,78 s), o 100 m rungtyje per plauką liko be medalio 4-oje pozicijoje (12,10 s).

Teisės fakulteto magistrantas Mindaugas Striokas pelnė net du sidabro medalius: 800 m rungtyje (1:50,96 ir tik 0,5 sekundės atsilikęs nuo čempiono) ir 1500 m distancijoje (3:58,22).

Ilgiausioje, 10 000 m čempionato distancijoje ištverme pasižymintis Filosofijos f. studentas, triatlonininkas Jaunius Strazdas iškovojo bronzos medalį, finišavęs per 33:06,68.

Džiaugiamės ir Medicinos f. studentės Kornelijos Okunevič pasiekimais: 4-oji vieta 100 m bėgime (12,10 s) bei 5-oji vieta 200 m distancijoje (25,51 s).

Verslo mokyklos studentas Evaldas Luneckas (800 m distancija) bei Filosofijos f. magistrantas Gediminas Janušis (1500 m distancija) pasiekė asmeninius rekordus.

 

mindaugaskotryna

Sveikiname visus lengvaatlečius, dalyvavusius vienuose pagrindinių Lietuvos čempionatų, bei jų trenerę doc. Jūratę Armonienę.

Čempionato rezultatai

Nuotraukos

 

 Foto: Alfredo Pliadžio

 

Birželis užbaigtas VU lengvaatlečių pergalėmis

36433977 1974700759247580 6142361733647302656 o

Penktadienį, birželio 29 d. sostinės „Vingio“ stadione vyko atviros sporto klubo „Cosma“ taurės lengvosios atletikos varžybos, kuriose startavo Universiteto lengvaatlečiai.

Lietuvos sezono rezultatą pasiekė nuo praėjusių metų rugpjūčio mėnesio pirmą kartą varžybose dalyvavusi šuolininkė į aukštį, Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto magistrantė Airinė Palšytė. Geriausia praėjusių metų šalies sportininkė peršoko 185 cm bei iškovojo I-ąją vietą.

„Jausmas po varžybų toks lyg padarius treniruotę. Su trenere sakėme, kad šiandien ateiname daryti tarsi tam tikrų treniruotės elementų. Dirbu labai sunkiomis treniruočių sąlygomis, su dideliais krūviais ir dar labai sunku pasakyti, kaip reaguos kūnas. Šiandien įvyko eksperimentas, kuris ne visai pasiteisino, bet nuo kažko reikia pradėti“, – sakė A.Palšytė.

Lengvaatletė teigė, kad praėjusią savaitę treniruotės metu jai pakluso kur kas aukštesnis rezultatas, todėl startuodama „Cosma“ taurės varžybose tikėjosi kiek kitokių skaičių. „Praėjusį penktadienį treniruotėje šokau 193 cm, matyt sunkesnės pirmadienio ir trečiadienio treniruotės padarė savo ir vienos laisvos dienos atsistatyti neužteko“, – paaiškino A.Palšytė.

Prizines vietas užėmė ir kiti VU lengvaatlečiai. Teisės fakulteto magistrantas Mindaugas Striokas 1500 m distancijoje iškovojo sidabro medalį (3:59,00).

200 m moterų bėgime Filologijos fakulteto studentė Kotryna Tonkovičiūtė distanciją įveikė per 24,87 s ir užėmė II-ąją vietą. Medicinos fakulteto studentė Kornelija Okunevič finišavo 6-oje pozicijoje (25,51 s).

Trišuolio rungtyje EVAF studentė Sandra Alejūnaitė užėmė 4-ąją vietą, nušokusi 11,88 m.

Visi varžybų rezultatai

 

Šaltinis: http://lengvoji.lt/

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos