palšytėzagainova

Alfredo Pliadžio nuotr.

Vasario 17-18 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas, kuriame dalyvavo ir VU lengvaatlečiai. Sportininkai savo rezultatais ne tik nenuvylė, bet ir pagerino asmeninius bei sezono rezultatus.

Lietuvos čempione šuolyje į aukštį tapo Ekonomikos fakulteto magistrantė, olimpietė, universiados čempionė Airinė Palšytė, įveikusi 1 m 92 cm aukštį. Trišuolio rungtyje nugalėjo Filosofijos fakulteto II kurso studentė Diana Zagainova, pasiekusi asmeninį rekordą bei geriausią sezono rezultatą - 13 m 27 cm. Septynkovės rungtyje čempionu tapo Alvydas Misius (Matematikos ir informatikos fakulteto absolventas), surinkęs 5143 taškus.

Nuoširdžiai sveikiname čempionus!