lengvoji 3Vasario 3-4 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos universitetų studentų žiemos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Čempionate dalyvavę VU lengvaatlečiai rekordus mušė tiek komandinėse, tiek asmeninėse rungtyse.

Estafetiniame 4x200 m bėgime VU vaikinų ir merginų komanda pasiekė geriausią rezultatą Lietuvoje bei pirmą kartą aplenkė Lietuvos sporto universiteto (LSU) lengvaatlečius. 4x200 m čempionėmis tapo: Diana Zagainova (FsF), Karolina Strakovska (ChGF), Neringa Gedaminskaitė (KF) ir absolventė Sofija Korf (KF). Vaikinų grupėje 4x200 m bėgimo rungtyje aukso medaliais pasipuošė: Šarūnas Totoraitis (MIF), alumnai Giedrius Rupeika (EF), Lukas Balčaitis (FF) ir Alvydas Misius (MIF).

Komandinėje įskaitoje VU lengvaatlečiai iškovojo antrą vietą.

2017 m. čempionais asmeninėje rungtyje tapo:

Diana Zagainova (FsF) - trišuolio rungtis

Karolina Strakovska (ChGF) - 200 m, 60 m rungtyje sportininkė iškovojo 3 vietą

Justina Aukštuolytė (EF, alumni) - šuolis į tolį

Prizinininkai:

Laura Kemeklytė (MF) - 400 m, 2 vieta

Neringa Gedaminskaitė (KF) - šuolis į tolį, 3 vieta

Mindaugas Striokas (TF) - 800 m, 2 vieta

Alvydas Misius (MIF, alumni) - 60 m barjerinis bėgimas, 3 vieta

Gediminas Janušis (MIF, alumni) - 3000 m, 3 vieta.

Nuotraukų galerija čia

Nuotraukų autorė Julita Slipkauskaitė

VU lengvosios atletikos rinktinės trenerė docentė Jūratė Armonienė.