2016VU krepsinis team

VU krepšinio rinktinė (nuotr. autorius R. Kaminskas).

Spalio 19 dieną Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupėje žaidžiantys VU krepšininkai čempionatą pradėjo triuškinama pergale. Pirmose sezono varžybose VU rinktinė savo varžovus Lietuvos sveikatos mokslų universitetą (LSMU) įveikė net 54 taškų skirtumu - 104:50 (18:19, 24:10, 27:14, 35:7).

Rezultatyviausias VU krepšininkų gretose buvo Mantas Dong (17 taškų), Simonas Lekys ir Žymantas Armonas pelnė po 16, o Eimantas Kaminskas - 15 taškų.

Kitas čempionato varžybas VU krepšinio rinktinė savo aikštėje (VU sporto salė, Saulėtekio al. 2) žais š.m. spalio 26 d. 19:15 val. prieš LEU-2 komandą.

Varžybų protokolas čia