2016 09 24 14.19.52

VU rektoriui prof. A. Žukauskui pakvietus, būrys universiteto studentų, darbuotojų, emeritų bei alumnų nepabūgo rudeniško lietaus ir susirinko aktyviai praleisti paskutinį rugsėjo šeštadienį išmėginant jėgas orientavimosi sporto trasose Labanoro girioje.

2016 09 24 12.21.40VU rektoriaus ir orientavimosi klubo „Klajūnas“ puikiai parengtas trasas įveikė ir vaikai, ir jaunimas, ir vyresni dalyviai. Patiems jauniausiems buvo paruošta nesudėtinga trasa (apie 1,5 km), kiti dalyviai turėjo įveikti 5,5 km. distanciją. Greičiausiai tarp visų dalyvių distanciją įveikė Gediminas Janušis (36 min 19 s). Tie, kurie išbandė orientavimąsi pirmą kartą, užtruko gerokai ilgiau. Dalyviams teko nemažai paklaidžioti po mišką, bet galiausiai visi sėkmingai pasiekė finišą. Gardūs valgiai ir apdovanojimai  po varžybų rektoriaus sodyboje suteikė naujų jėgų, o patirtos puikios emocijos orientuojantis didžiausioje Lietuvoje Labanoro girioje dalyviams paliko neišdildomus įspūdžius.

Aktyviai sportuojančius ir dar neišdrįsusius išbandyti orientavimosi sporto, kviečiame dalyvauti Vilniuje rengiamose masinėse orientavimosi varžybose antradieniais ir ketvirtadieniais bei kituose orientavimosi sporto renginiuose.