Gegužės 25 - 31d. Izraelyje, Eilato mieste, vyko tradicinės pasaulio studentų krepšinio varžybos The Friendship Games, kuriose nugaletojais tapo mūsų universiteto vaikinų bei merginų komandos.

Merginos finale nugalėjo Tel Avivo, o vaikinai - Ukrainos universitetų komandas.

friendship games

Vaikinų komandos trenerio Rimanto Kaminsko komentaras:

Sunkiausias turnyro rungtynes vaikinai žaidė pusfinalyje su Kroatijos universiteto komanda, čia jie pergalę išplėšė tik pačioje rungtynių pabaigoje 1 taško skirtumu, iki rungtynių pabaigos likus 4 sekundėms.

Vaikinų komandos sudėtis: Tautvydas Pipiras (TSPMI), Mantas Dong (TSPMI), Tadas Gimžauskas (KF), Kristupas Surgelas (FF), Laurynas Jasionis, Lukas Buitkus (EF), Dominykas Tucis (MIF) ir Karolis Brusokas (EF absolventas).

Trijulių metimų į krepšį nuo tritaškių linijos konkurse taip pat triumfavo mūsų vaikinai (M. Dong, T. Pipiras ir L. Jasionis), įveikdami visas turnyro komandas.

Merginų komandos trenerės Loretos Berūkštienės komentaras:

Merginos nesunkiai įveikė Israeli Arabs, ASA Tel Aviv ir Germany Munster university.

Komandai atstovavo: Simona Martinkutė (EF), Justina Kraujūnaitė (GMF), Austėja Serbentaitė (IF), Gintarė Savickytė ( TF), Miglė Kurpytė (MIF, absolventė), Giedrė Ulytė (TSPMI), Raimonda Klikūnaitė (EF).

Trijulių metimų į krepšį nuo tritaškio linijos konkursą laimėjo ir mūsų merginos (S. Martinkutė, J. Kraujūnaitė, G. Savickytė).