SSC archyvo nuotraukaKasmet pavasarį prasidedančiose „miesto orientacinėse“ (oficialus pavadinimas – „Mano antradieniai“) – taip jos populiariai vadinamos orientavimosi sporto mėgėjų ir dalyvių tarpe – kasmet nė vieno antradienio nepraleisdamas dalyvauja Vilniaus universiteto rektorius prof. Artūras Žukauskas.

Balandžio 19 d. VU Sveikatos ir sporto centras pakvietė universiteto bendruomenę į Saulėtekio kaimynystę Dvarčionyse kartu su tiesiai ši Senato posėdžio atskubėjusiu rektoriumi įveikti 3.5 km trasą. Varžybose iš viso dalyvavo 21 VU atstovas.

Greičiausiai prabėgo Viktoras  Staišiūnas, distanciją įveikęs per 28 min 16 s, o kantriausieji užtruko ilgiau – apie 4 val.

Nemaža dalis dalyvių šį sportą išmėgino pirmą kartą. Pirmieji trys – energingi Matematikos ir informatikos instituto marškinėliais pasipuošę darbuotojai.

Didžiąją dalį varžybų akimirkų įamžino organizacijos organizatoriai. Kviečiame susipažinti su nuotraukomis.

O varžybose sudalyvauti nespėjusius ar neišdrįsusius, kviečiame prisijungti prie SSC mokomųjų užsiėmimų antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16.30 val. Saulėtekio al. 26. Užsiėmimus veda dėstytojas, orientavimosi sporto mėgėjas Romualdas Kniukšta.