Balandžio 6 d. VGTU stalo teniso sporto salėje vyko Vilniaus miesto aukštųjų mokyklų darbuotojų stalo teniso turnyras. Susirinko 18 stalo teniso mėgėjų iš VU, VGTU, Vilniaus Dailės akademijos, Mykolo Romerio universiteto, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos. Žaidėjai buvo paskirstyti į amžiaus grupes: iki 50 metų (12 žaidėjų) ir virš 50 metų (6 žaidėjai).

Nuotrauka: VGTU archyvas

Iki 50 metų amžiaus grupėje VU atstovavo Fizikos fakulteto docentas Aidas Matijošius, kuris ir tapo nugalėtoju. Virš 50 metų grupėje nugalėtoju taip pat tapo VU stalo teniso žaidėjas, Teorinės fizikos ir astronomijos instituto mokslo darbuotojas dr. Yiuriy Chorniy. Antrąją vietą iškovojo VU Centrinės administracijos darbuotojas Gediminas Gataveckas. Penktą vietą užėmė VU Matematikos ir informatikos instituto docentas Remigijus Lapinskas.

Komandinėje įskaitoje Vilniaus universiteto darbuotojų komanda iškovojo I-ąją vietą.