Sidebar

Balandžio 2 d. Šiauliuose vyko Lietuvos sambo čempionatas, kuriame dalyvavo per 150 sportininkų iš įvairių Lietuvos sporto klubų bei aukštųjų mokyklų. Šiame labai aukšto lygio sporto renginyje aktyviai rungėsi ir nemažas mūsų ALMA MATER stipruolių būrys - 25 sportininkai. Studentai iškovojo 7 įvairios prabos medalius: 1 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos.

SSC archyvo nuotrauka

Čempionu tapo ir aukso medalį (sv. kat. -68 kg) iškovojo praėjusių metų Lietuvos čempionas bei kitų svarbių tarptautinių varžybų nugalėtojas ir prizininkas Eimantas Tukačiauskas (KF).

Vice čempiono vardą (svorio kat. -74 kg) iškovojo ir sidabro medaliu pasidabino šių metų Lietuvos jaunimo čempionas Rokas Cvirka (KF).

Bronzos medalių laimėtojais tapo: Lukas Šumskas (ChF, -57 kg), Božena Chandžan (FsF, -60 kg), Miglė Kungytė (EF, -72 kg), sv. kateg. -80 kg), Eglė Kungytė (-80 kg) ir Kliment Olechnovič (MIF, +100 kg).

Nors daugumai mūsų sportininkų, pretendavusių iškovoti aukštas vietas, dėl subjektyvių bei objektyvių priežasčių nepavyko tapti prizininkais, bet jie visi paguodos dvikovose  kovodami drąsiai ir ryžtingai pelnė garbingas 5-7 vietas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos