Sidebar

Kovo 19-20 dienomis Klaipėdoje vyko tradicinis LSFL žiemos futbolo turnyras Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šio turnyro nugalėtoja tapo Vilniaus universiteto futbolo komanda, surinkusi 10 taškų. Antrą vietą iškovojo Klaipėdos universiteto futbolininkai, treti liko tiek pat taškų – devynis, surinkę Kauno technologijos universiteto žaidėjai.

Nuotrauka Ramūnės Motiejūnaitės

Geriausiu VU komandos žaidėju išrinktas P. Juška (FF); svarbu pažymėti ir kitus žaidėjus: A. Želtuchiną, Ž. Okulevičių, V. Korablikovą, - svariai prisidėjusius prie pergalės.

Po šio laimėjimo komanda „nemiega ant laurų“ ir toliau ruošiasi Lygos antrojo rato varžyboms, prasidėsiančioms balandžio mėnesį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos