Kovo 17 dieną vyko stalo teniso Rektoriaus Taurei laimėti varžybos. Į jas susirinko dešimties fakultetų komandos. Atstovauti savo fakultetams atvyko ne tik visi geriausi universiteto stalo teniso rinktinės nariai, bet ir šios gražios ir įdomios sporto šakos mėgėjai bei gerbėjai.

Nuotrauka V. Jadzgevičiaus

Po kelias valandas trukusių įdomių ir intriguojančių kovų paaiškėjo komandos nugalėtojos ir prizininkės. Čempionais tapo teisės fakulteto studentai: Skaistė Vainutytė ir rinktinės nariai Paulius Gūra, Justinas Kukulskis, Jonas Kniuras. Antroji vieta atiteko Medicinos fakultetui: rinktinės nariams Evelinai Žygytei, Kristupui Skaruliui bei T. Tarik Eylen. Trečiąją vietą iškovojo Filologijos fakultetas. Jo garbę gynė Rūta Šileikytė, Albert Tamaševič ir Arhmed Faraz. Ketvirtoji vieta atiteko Gamtos mokslų fakultetui: Vytautui Rudokui, Tomui Bogdanui ir studentei Cecile Chevallier.

Sveikiname nugalėtojui ir prizininkus.

Visi varžybų rezultatai pateikiami Tarpfakultetinių varžybų skiltyje

Varžybų nuotraukas rasite SSC facebook paskyroje