Vasario 19-20 dienomis Kaune vyko Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame startavo pajėgiausi universiteto sportininkai, įvykdę čempionato normatyvus. Visi universiteto lengvaatlečiai atstovavo ir Vilniaus miesto rinktinei, kuri komandinėje įskaitoje nugalėjo Kauno miesto komandą.

Nuotrauka R. Žilinskienės

Lietuvos čempione šuolio į aukštį rungtyje tapo Airinė Palšytė (EF), peršokusi 1m 94 cm kartelę, o  trišuolio rungtyje čempione tapo Diana Zagainova (FsF) – 12 m 68 cm. Sidabro medalius iškovojo Alvydas Misius (MIF) septynkovėje ir rutulio stūmime - Laura Gedminaitė (MF absolv.); šuolio į tolį rungtyje bronzinis apdovanojimas atiteko Neringai Gedaminskaitei (MF), o 400 m bėgime garbingą 4 vietą su geriausiu asmeniniu rezultatu iškovojo studentas Šarūnas Totoraitis (MIF), nubėgęs distanciją per 51,13 s.

Laura Kemeklytė (MF) 400 m bėgime finišavo 8 vietoje, Juozas Gliebus (EF) 800 m bėgime užėmė 6 vietą. 60 m bėgime Giedrius Rupeika (EF absolv.) bėgo A finale ir finišavo 5-tas, tačiau pirmą kartą prabėgo distanciją greičiau nei per 7 s - 6,99 s.

Sveikiname lengvaatlečius su puikiais startais, linkime gero pasiruošimo tarptautinėms studentų SELL žaidynėms.