Gruodžio 13 d. VU sveikatos ir sporto centre įvyko tarpfakultetinių vyrų krepšinio varžybų Rektoriaus Taurei laimėti finalinės rungtynės.

Pirmosiose rungtynėse dėl bronzos medalių į kovą stojo Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) ir VU Tarptautinio verslo mokyklos (TVM) komandos. Traumų ir ligų išretinta praėjusių metų bronzos medalių laimėtoja, būsimųjų verslininkų komanda „matematikams“ priešinosi tik pirmąją rungtynių pusę. III vietos apdovanojimų atsiimti ėjo MIF studentai (60:31).  Prizininkų gretose geriausiai žaidė 19 taškų pelnęs Mindaugas Šeduikis, TVM komandos gretose rezultatyviausiu žaidėju tapo Arūnas Rakauskas, kuris įmetė 12 taškų.

Teisės fakulteto rinktinė. V. Jadzgevičiaus nuotr.

Varžybų puošmena tapo rungtynės dėl aukso medalių. Čia ginklus surėmė praėjusių metų čempionai - Ekonomikos fakulteto krepšininkai - bei po metų pertraukos į finalinį ketvertą sugrįžę Teisės fakulteto studentai. Gausiai salėje susirinkusiems žiūrovams teko stebėti kvapą gniaužiančias varžybas. Visas rungtynes rezultatas svyravo tai į vieną tai į kitą pusę ir turbūt niekas negalėjo nuspėti, kas gi taps šių metų čempionais. Tik ketvirto kėlinio pabaigoje laikrodžiui skaičiuojant paskutines sekundes būsimieji teisininkai išsiveržė į priekį ir įveikė varžovus rezultatu 80:73. Nugalėtojams daugiausiai taškų (31) pelnė Paulius Naraškevičius. „Ekonomistų“ gretose rezultatyviausias buvo Tomas Melimenkovas, į savo sąskaitą įsirašęs 28 taškus.