Jau tampa tradicija, kuomet lapkričio mėn. pirmoje pusėje į M. K. Čiurlionio sporto salę susirenka stipriausi Vilniaus universiteto ir kitų universitetų studentai varžytis jėgos trikovės varžybose be spec. aprangos. Šiemet į lapkričio 7 d. vykusį renginį atvyko 26 dalyviai iš įvairių Lietuvos universitetų. Nors rekordų nebuvo pasiekta, bet sportinių emocijų bei dalyvių kovingumo netrūko.

Varžybų dalyviai. SSC archyvo nuotr.

Merginų grupėje nugalėtoja tapo žinoma sportininkė Viktorija Ivaščenkova (VGTU), antrąją vietą iškovojo Austėja Jakštaitė  (VTD), trečiąją -  Ingrida Markevičiūtė (VU absolventė).

Daug atkaklesnė kova vyko tarp vaikinų.

Svorio kategorija - 74 kg

I vieta - Laurynas Kripas (MRU)

II vieta - Ruslanas Sindikevičius (VU)

III vieta - Kasparas Šaikus  (VU)

Svorio kategorija - 83 kg

I vieta - Gediminas Chaževskis (VU)

II vieta - Andrius  Laurinčiukas (be konk.)

III vieta - Lukas Šverčiauskas (VU absolventas)

Svorio kategorija - 93 kg

I vieta - Rokas Černiauskas (VGTU)

II vieta - Mindaugas Janulis (LEU)

III vieta - Lukas Kundrotas (VK)

Svorio kategorija - 105 kg

I vieta - Rimvydas Mačiulis (VU)

II vieta - Rokas Šverčiauskas (be konk.)

III vieta - Žygimantas Markevičius (VGTU)

Svorio kategorija - virš 105 kg

I vieta - Saulius Skikas  (ASU)

II vieta - Kęstutis Daugėla (VU absolv.)

Absoliučioje kategorijoje merginų tarpe sau lygių neturėjo V. Ivaščenkova. Vaikinų tarpe atkakli kova vyko tarp K. Daugėlos ir S. Skiko; šį kartą nugalėjo Saulius. Viktorijai ir Sauliui buvo įtektos rėmėjų įsteigtos taurės. R. Mačiulis apdovanotas atskiru prizu už pasiektą geriausią rezultatą tarp VU studentų, K. Daugėla - tarp VU absolventų.

Varžybas organizavo Sveikatos ir sporto centras, sportininkas Kęstutis Daugėla. Renginio rėmėjai: Žydrūno Savicko SK, „FAST“ maisto papildai, „NORTE“ vanduo, Rimantas Turskis. Muzikinį foną kūrė muzikantas Algirdas Motvidas. Varžybų vyr. teisėjas Rimantas Cijūnėlis.