Rugsėjo 30 dieną įvyko tarpfakultetinės Rektoriaus Taurės kroso varžybos, kuriose dalyvavo gausus bėgikų būrys. Studentai varžėsi 800 m merginų ir 1600 m vaikinų bėgimuose. Sulaukta ir svečių iš kitų aukštųjų mokyklų bei studentų iš Oksfordo universiteto, kurie bėgo simbolinę VU mylią - 1579 metrų.

Bendrakomandinėje įskaitoje nugalėjo Matematikos ir informatikos fakulteto komanda, antrąją vietą užėmė - Ekonomikos f. studentai, trečioje liko Fizikos f. bėgikai.

VU mylios bėgimo dalyviai. Ž. Juodėnės nuotr.

Individualioje įskaitoje tarpfakultetinių varžybų čempione 800 m bėgime tapo Rasa Sakalytė (FF) -  2:24.5, sidabrą laimėjo Emilija Rudytė (MIF) - 2:28.01, bronzos medalį iškovojo Kristina Zajančkovskaja (KF) - 2:29.07.

1600 m bėgime nugalėjo Petras Gliebus (MIF) - 4:20.0, sidabro medalį iškovojo Juozas Gliebus (EF) - 4:22.1, trečiasis finišavo Edgar Žigis (GMF) - 4:25.0.

Simbolinę VU mylią bėgo 31 sportininkas, nugalėtoju tapo P. Gliebus, antruoju finišavo Ekonomikos fakulteto absolventas Kasparas Šaikus, trečiuoju - E. Žigis. Jauniausias dalyvavęs bėgikas - Jono Basanavičiaus gimnazijos mokinys Martynas Žukauskas finišavo 9-as ir buvo apdovanotas specialiu prizu.

Varžybose iš viso dalyvavo per 70 studentų.

Su varžybų komandiniais bei asmeniniais rezultatais galima susipažinti RT varžybų meniu dalyje

Viso varžybų nuotraukos - facebook paskyroje