Sveikatos ir sporto centre pirmąsias dvi birželio savaites vyko dienos sporto stovykla Vilniaus universiteto darbuotojų vaikams.  Šiemet stovykla „jubiliejinė“ - organizuojama penktus metus iš eilės.

Šioje stovykloje vaikus Centras pasitiko su atnaujinta programa. Greta jau įprastų fizinio aktyvumo veiklų: lengvosios atletikos, futbolo, plaukimo, orientavimosi sporto užsiėmimų, dienos turistiniame žygyje - vaikai buvo supažindinti su fechtavimosi sportu, aktyviai dalyvavo pilateso užsiėmime; tarp sporto veiklų buvo įtrauktos ir anglų kalbos pamokos. Naujai šiais metais buvo formuojamos ir stovyklautojų grupės, I-oji stovyklos pamaina buvo skirtas 7-9, II-oji – 10-11 metų amžiaus vaikams.

Pagreitį įgavusi šių stovyklų tradicija, tikimasi, ir ateityje išliks kasmetine Centro iniciatyva, skirta Universiteto bendruomenei. O norint atliepti bendruomenės poreikius, kviečiame teikti siūlymus (), ką kitais metais galima padaryti geriau, kad Jūsų vaikų užimtumas būtų paremtas turiningu laisvalaikiu bei padėtų formuoti tinkamus sveikos gyvensenos įgūdžius.

Stovyklos uždarymas. SSC archyvo nuotr.

Stovyklos sporto veiklas vaikams vedė Sveikatos ir sporto centro, edukacinius užsiėmimus - Užsienio kalbų instituto ir Filosofijos fakulteto darbuotojai. Plaukimo užsiėmimus baseine, kur nemokantieji pramoko plaukti, o jau turintieji pagrindus - tobulino turimus įgūdžius vedė Centro dėstytojos: plaukimo rinktinės trenerė Aleksandra Bliumkinienė ir lektorė Džiuljeta Liepinaitienė; vaikus lengvosios atletikos pagrindų mokė trenerė, docentė dr. Jūratė Armonienė, futbolo užsiėmimus vedė futbolo rinktinės antrasis treneris Edvardas Malkevičius, orientavimosi sporto - šios sporto šakos entuziastas lektorius Romualdas Kniukšta, fechtavimo - Andrius Uziela, pilateso - aerobinės gimnastikos rinktinės narys, Fizikos f. studentas Edvinas Navakauskas. Žygio metu stovyklautojai visą dieną praleido gamtoje mokydamiesi turistavimo subtilybių - suprasti žemėlapį ir orientuotis miške, kurti laužą, statyti palapinę, pažinti augalus bei kitų gudrybių - su VU Žygeivių klubo nariais. Apie sveikos gyvensenos principus su vaikais kalbėjosi Filosofijos fakulteto darbuotojas dr. Donatas Noreika; anglų kalbos pamokas vedė  Užsienio kalbų instituto dėstytoja Birutė Palovienė. Žinoma, ypatingai svarbus UKI darbuotojų - Ritos Mikėnienės ir Ingos Rozgienės  - darbas: jos lydėjo vaikus ir rūpinosi jais visas stovyklos dienas.