Gruodžio 7 dieną įvyko tarpfakultetinių vyrų krepšinio varžybų Rektoriaus Taurei laimėti finalas.  Keturios stipriausios šių metų vaikinų komandos – Ekonomikos f., Matematikos ir informatikos f., Tarptautinių santykių ir politikos mokslų i. ir Tarptautinio verslo m. - stojo į kovą dėl medalių bei nugalėtojų taurės.

Ekonomikos f. komanda. SSC archyvo nuotr.

Daugiau varžybų nuotraukų Facebook paskyroje

Šiose varžybose neapsieita ir be staigmenų - TSPMI rinktinės krepšininkų patekimo į šių varžybų finalinį ketvertą. Ankstesniais metais ši komanda dalyvaudavo varžybose tik dėl  9-12 vietų. Pusfinalyje pralaimėję varžybas MIF komandai, dėl bronzos medalių jie kovojo su TVM krepšininkais, kurie pusfinalyje nusileido praėjusių metų čempionams, EF studentams. Pirmąjį rungtynių ketvirtį, daugiausia Manto Dong pastangų dėka, TSPMI kariauna laimėjo, tačiau vėliau, labiau patyrusi TVM komanda perėmė iniciatyvą ir rungtynes bei bronzos medalius iškovojo rezultatu 101:93. Nugalėtojams Lukas Lingė pelnė 24, Arvydas Serapinas 23, o Etienne de Casabianca 19 taškų.

Matematikos ir informatikos f. komanda. SSC archyvo nuotr.

Šių varžybų puošmena tapo rungtynės dėl pirmosios vietos, kur varžėsi EF bei po metų pertraukos į stipriausiųjų ketvertą sugrįžusi MIF krepšinio rinktinė. Tokios įtemptos kovos nesitikėjo niekas. Nors varžybų favoritais visi laikė būsimuosius „ekonomistus“, pirmąją rungtynių pusę 4 taškais laimėjo MIF atstovai.  Po didžiosios pertraukos geriau sekėsi priešininkams. Jie išsiveržė į priekį, tačiau „matematikai“ net negalvojo apie pralaimėjimą. Ketvirtajame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, bet paskutines rungtynių minutes sėkmingiau sužaidė EF komanda, kuri ir šventė pergalę rezultatu 89:86 bei apgynė čempionės titulą. MIF krepšininkams atiteko sidabro medaliai.  Nugalėtojams po 24 taškus pelnė Karolis Brusokas ir Dominykas Palšis. Pralaimėjusiems - Aras Bražiūnas (32), 24 taškus pridėjo Augustinas Stropus.

Tarptautinio verslo m. komanda. SSC archyvo nuotr.