VU Sveikatos ir sporto centras kviečia aktyviai praleisti laiką gryname ore:

• pabėgioti ar pavaikščioti pavasarėjančiame miške su žemėlapiu ieškant kontrolinių punktų (Aukštagirio ir Dvarčionių miške sužymėta 210 kontrolinių punktų);
  • tiesiog prasibėgti VU stadione (Saulėtekio 26) bei šalia miškelyje atnaujinta markiruota 1,7 km. bėgimo trasa;
  • antradienių, trečiadienių, ketvirtadienių pavakariais įvairiose Vilniaus vietose rengiamos masinės orientavimosi sporto varžybos. Į jas galima atvykti bet kuriuo metu nuo 16:30 iki 19:00 val.. Trasą galima pasirinkti pagal savo pajėgumą – nuo lengvos, trumpos iki gerokai ilgesnės ir sudėtingesnės. Organizatoriai naujokams mielai suteiks informaciją kaip orientuotis, kaip skaityti žemėlapį, naudotis kompasu ir žymėtis surastus kontrolinius punktus.
 315534946 5551643168223151 7004117968328562245 n
Antradieniais, ketvirtadieniais masines orientavimosi varžybas rengia OK "APUOKAS". Trečiadieniais ir kartais savaitgaliais orientuotis kviečia Edgaras Voveris.

VU botanikos sode Kairėnuose, Valakampių miške, Vingio parke ir kitose ne tik Vilniaus vietose laukia stacionarios orientavimosi trasos:https://orienteering.lt/naujokams/stacionarios-trasos/

Dėl daugiau informacijos bei Aukštagirio ir Dvarčionių orientavimosi žemėlapių kreipkitės į VU trenerį Romualdą Kniukštą tel. nr. 86 85 42142 () pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais Saulėtekio al. 26 (VU Mėlyna sporto salė) nuo 16.30 val.