Kovo 21 d. praūžė Rektoriaus taurės stalo teniso varžybos, kuriose išbandyti jėgas susirinko 7 komandos. Džiugu, kad tęsiant ilgametes ir gražias tradicijas, ši sporto šaka liek populiari tarp studentų ir šiandien.

20230321 212743

Po daugiau nei 4 valandas trukusių permainingų kovų, paaiškėjo nugalėtojai bei prizininkai.

Pirmąją vietą iškovojo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto komanda: Šimon Lukša, Vanesa Ražinskytė ir Nojus Štilinis.

Antrają vietą pelnė Filosofijos fakulteto komanda: Adomas Zabelevičius, Meida Sereikaitė ir Simonas Lapis.

Trečiąją vietą pelnė jungtinė Istorijos ir Filologijos fakultetų komanda: Karolina Kuznecova, Elzė Danilkevičiūtė ir Domanas Kalinas.

Turnyrinė lentelė

Vieta

Fakultetas

Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Filosofijos fakultetas

Istorijos ir Filologijos fakultetų jungtinė komanda

Medicinos fakultetas

Matematikos ir informatikos fakultetas

Teisės fakultetas

Verslo mokykla

Dėkojame visiems sportininkams už gražias varžybas bei VU stalo teniso rinktinės trenerei Džiuljetai Liepinaitienei už puikų organizavimą ir koordinavimą.

varžybų akimirkas dėkojame fotografui Rokui Snarskiui.