Kovo 18 d. Kaune, VDU Sporto centre vyko Lietuvos studentų futbolo lygos organizuojamas mažojo futbolo turnyras, skirtas garbės prezidento Povilo Grigonio taurei laimėti bei Lietuvos futbolo federacijos šimtmečiui pažymėti.

I6A3083Mažajame turnyre dalyvavo Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sporto universiteto ir Mykolo Romerio universiteto komandos.

Mažojo futbolo varžybos vyko žaibo turnyro principu (rungtynių trukmė 30 min (2x15min), su 5 min pertrauka tarp kėlinių).

Vilniaus universitetas laimėjo visas ketverias varžybas ir tapo turnyro čempionais.

Rungtynes su Kauno technologijos universitetu Vilniaus universiteto vaikinai laimėjo rezultatu 2-0, varžybose su Mykolo Romerio universitetu šventė pergalę įspūdingu aštuonių taškų skirtumu 8-0. Prieš Lietuvos sporto universiteto komandą R. Turskio auklėtiniai laimėjo rezultatu 5-0, o prieš Vytauto Didžiojo universiteto komandą 1-0.

Rezultatytviausiu turnyro žaidėju, įmušusiu net 6 įvarčius tapo VU Medicinos fakulteto studentas Povilas Kalimavičius. Naudingiu Vilniaus universiteto komandos žaidėju išrinktas VU Fizikos fakulteto studentas Evaldas Valasevičius.