Birželio 7 d. VU Sveikatos ir sporto centras kineziterapeutė Eglė Draugelytė apsilankė „Fortis Media“ įmonėje ir vedė praktinį bei teorinį užsiėmimą skirtą sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.
Eglė kalbėjo apie ergonomiką darbą vietoje ir laikyseną. Praktiškai patarė ką kiekvienas gali padaryti kasdien savo sveikatos labui.
Parodė naudingiausius tempimo pratimus, kuriuos galima atlikti kasdien darbo vietoje. Taip pat, pravedė ir kineziterapinį užsiėmimą, kurio pagrindinė idėja - užkirsti kelią neigiamoms sėdimo darbo pasekmėms!

Eglė fortis media