Po dvejų metų pertraukos gegužės 18 d. vyks tarpfakultetinės aerobikos Rektoriaus Taurės Varžybos!

Rektoriaus Taurė tai - įvairių sporto šakų, visus akademinius metus trunkantis turnyras, kurio pabaigoje apdovanojami fakultetai, surinkę daugiausiai įskaitinių taškų. Taigi, studentai ir studentės varžosi tarpusavyje, bet atstovauja savo fakultetų garbę.

Fakultetų studentus ir studentes, norinčius dalyvauti, iki gegužės 17 d. prašome registruotis

Saulėtekio al. 2 – aerobikos salė (3-ias aukštas)

Varžybų vyr. teisėja - Teresė Gritėnienė - 860613598

Varžybos vykdomos pagal LAF pereinamosios lygos ir LBGA nuostatus.

Komandinę fakulteto įskaitą sudaro viena privalomosios programos rungtis (būtina nurodyti paraiškoje) ir laisvoji programa

Privalomoji programa:
• Vienetas (merginos, vaikinai),
• Trejetas
• Grupinis pratimas (4-6 studentai, lyties atžvilgiu be apribojimų).

Laisvoji programa – vykdoma remiantis LBGA nuostatais:
•Dalyvių skaičius neribojamas. Aikštelė 16x16. Pratimo trukmė 1:45±15 sek. Rekomenduojama panaudoti gimnastikos, aerobikos, įvairių šokių stilių elementus bei įvairius prietaisus, įrankius. Rekomenduojama įvairiapusiška programa.

RT aerobika 2022