Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Vilniaus universiteto sportininkai (-ės) pasirodė puikiai ir iškovojo įvairių spalvų medalis, 2 iš jų - aukso.

E.Vaitulevičiūtė 800m. rungtyje ir Rokas Ickys 60m. barjeriniame bėgime iškovojo auksą.
Sidabrą trišuolio rungtyje iškovojo Diana Zagainova.
Sidabrą 3000m. bėgime iškovojo alumnas Robertas Vališauskas.
Bronzos medalį rutulio stūmime iškovojo Eglė Zarankaitė.

Asmeninius rezultatus pasiekė A.Šeštokas 60m. bėgime, H. Zikeyeva ir Ingrida Sinkevičiūtė 400m. bėgime.
Varžybose, taip pat, garbingai kovojo G. Janušis, Rytis Šapka, Nojus Budavičius ir Domantas Daknys.

Sveikiname visus studentus ir trenerę doc. dr. Jūratė Armonienė su puikiais rezultatais.

Taip pat, skubiai sušaukto neeilinio Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) Tarybos posėdžio metu nuspręsta ištiesti pagalbos ranką Ukrainos lengvaatlečiams. Tarybos nariai vienbalsiai pritarė siūlymui finansuoti 15-os ukrainiečių treniruočių stovyklą Lietuvoje, kurios trukmė – iki dviejų mėnesių.274641705 5255157351201888 2983087749987973288 n