2022 m. vasario 21 - 26 dienomis Čekijoje, Jachymov apylinkėse vyko Pasaulio studentų orientavimosi sporto slidėmis čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo ir dvi Vilniaus Universiteto studentės Judita Traubaitė ( CHGF 3 kursas) ir Emilija Tamoševičiūte ( MF 1 k.). Iš viso čempionate startavo 72 sportininkai iš 12 valstybių.

Paskutinė varžybų diena buvo sėkmingiausia mūsų sportininkėms - buvo varžomasi vidutinėje trasoje bendru startu. Čia Judita Traubaitė iškovojo bronzos medalį, o Emilija Tamoševičiūtė pakilo į aukštą 20-ą vietą.

Pirmą čempionato dieną vyko varžybos sprinto rungtyje. Čia Judita Traubaitė iškovojo 4-tą vietą, tik 11 sekundžių atsilikusi nuo 3-čią vietą užėmusios Norvegijos sportininkės Baklid Jenny. Emilija Tamoševičiūtė šioje rungtyje liko 33-ia.

Pagal sprinto rungties rezultatus sekančią dieną vyko persekiojimo varžybos. Čia Judita pasiekė 7 rezultatą, o Emilija iškovojo 28-ą vietą.

Estafečių rungtyje VU studentės kartu su VGTU studentu Kasparu Šulčiu liko 9-oje vietoje.

Artimiausias Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis rinktinės startas – Pasaulio čempionatas Suomijoje kovo 13-19 dienomis.