Sidebar

Vilniaus universiteto (VU) krepšininkai žengė tvirtą žingsnį Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) Mažosios taurės turnyro finalo link – pirmose pusfinalio rungtynėse savo aikštėje rezultatu 95:79 (17:16, 12:23, 38:9, 28:31) nugalėjo Kauno kolegijos (KK) ekipą.

1 11Tiesa, po pirmųjų dviejų kėlinių vilniečiai atsilikinėjo dviženkliu sirtumu – 29:39, tačiau per didžiąją pertrauką, išklausę savo trenerio Rimanto Kaminsko pastabų ir įkvepiančios kovai kalbos, jau atrodė visai kitaip: trečiąjį kėlinį vilniečiai laimėjo net 38:9 ir po trių kėlinų jau patys turėjo susikrovę solidžią 19 taškų persvarą – 67:48.

Ketvirtas kėlinys jau buvo daugiau formalumas.

VU komandą į pergalę vedė net 31 tašką surinkęs Vytautas Saulis. Jis pataikė 11 iš 14 dvitaškių, 2 iš 9 tritaškius, 3 iš 7 baudas, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Dar labai svariai prie vilniečių pergalės prisidėjo Dominykas Bučas, pelnęs 25 taškus (3/7 dvit., 6/9 trit., 1/2 baudos, 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai, 32 naudingumo balai). 19 taškų pridėjo Žilvinas Kubilius (4/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudos, 10 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud. balas).

KK komandą bandė gelbėti 20 taškų surinkęs Arminas Puišys, 17 taškų pelnęs Nedas Montvila ir 16 taškų pridėjęs Arijus Adomauskas (5/6 trit.).

Kauno kolegijos komandai koją kišo klaidos. Jų sąskaitoje – 21 klaida, kai VU suklydo vos 8 kartus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos