Gražų, rudenišką ir vėjuotą šeštadienį (2021-10-02) Šiaulių Talkšos ežere įvyko Lietuvos studentų irklavimo čempionatas. VU irklavimo komanda, nusileidusi stipriai VDU irklavimo rinktinei, užėmė antrą vietą ir aplenkė trečioje vietoje likusius KU irkluotojus.

VU komandai atstovavę studentai pasidabino įvairių spalvų medaliais. Sidabro medalius iškovojo:

Keturvietė valtis, kurioje irklavo MF penktakursė Milda Kisneriūtė, istorijos magistrė Laura Stankutė  ir broliai  Augustas bei Kristupas PalioniaiKauno fakulteto.

MF trečio kurso studentė Julija Komaraite ir Šiaulių akademijos pirmakursis Saulius Aušbikavičius – dvivietė valtis. Sidabrą, taip pat, iškovojo vienvietę valtį irklavęs Šiaulių akademijos pirmo kurso studentas Martynas Vaitkevičius.

Bronzos medaliais pasidabino dvivietę valtį irklavę IF studentai Benas PaunksnisMartynas Vaitkevičius, bei vienvietėm antroje rungtyje irklavę Saulius Aušbikavičius ir Laura Stankutė.

Ketvirtą vietą ir svarbius taškus komandai pelnė TSPMI ketvirto kurso studentai Laurynas Misevičius ir Milda Kisnieriūtė su dviviete valtimi.

Dėkojame mūsų šauniesiems studentams ir studentėms bei, VU komandą kuravusiam treneriui, Romualdui Kniukštai!

244411566 198419565727367 8779053894986897174 n

LSSA IRKLAVIMAS 2021 3