Šeštadienį Šiauliuose vyko Lietuvos SAMBO federacijos (LSF) taurės varžybos.
Domas Ardickas (Gyvybės mokslų centras, I kursas) ir Jokūbas Lukoševičius (Verslo mokykla, I kursas) kovojo “Viesulo” komandos sudėtyje svorio kategorijoje iki 64kg padėjo komandai tapti čempionais. “Viesulo” komanda pusfinalyje įveikė Kauno II komandą 5:2, o finale po atkaklios kovos rezultatu 4:3 įveikė Klaipėdos komandą. Nugalėtojų komandos sudėtyje taip pat buvo ir Vilniaus universiteto Sveikatos ir Sporto centro dziudo ir SAMBO jaunesnysis treneris Eimantas Tukačiauskas.

Tiek studentai tiek treneris laimėjo visas savo kovas.

D. Ardickas taip pat dalyvavo pasaulio čempiono S. Kulikausko turnyre, kuriame svorio kategorijoje virš 59kg tapo čempionu.Siauliai VU dziudo SAMBO 1