Karantino metu kviečiame iš naujo atrasti bėgimą arba vaikščiojimą miško takeliais, pabūti gryname ore, pasigrožėti bundančiu pavasariu.

ŽEMĖLAPIS bėgimo trasa 17 km page 0001Vilniaus universiteto orientavimosi sporto rinktinės treneris Romualdas Kniukšta dalijasi vaizdinga trasa Saulėtekio miške, kurios startą bei iškabintą žemėlapį rasite VU stadione adresu Saulėtekio al. 26. Raudonos spalvos juostelėmis sumarkiruota 1,7 km ilgio trasa. Trasa nekerta važiuojamųjų dalių, visa ji suplanuota miško teritorijoje netoli stadiono, tad ją išbandantieji tikrai nepaklys. Treneris primena, kad "kam atstumas per mažas, be abejo, galima sukti kelis arba keliolika ratų. O prieš arba po bėgiojimo ar vaikščiojimo galima užsukti į stadioną ir padirbėti su stacionariais lauko treniruokliais". Tad belieka susirasti sportinę aprangą ir keliauti į mišką!
Taip pat primename, kad VU stadionas yra atviras norintiems judėti - visus kviečiame naudotis stadiono bėgimo takeliais bei stacionariais treniruokliais, visgi primename, kad yra draudžiama lipti ant stadiono vejos