Spalio 12 -13 dienomis  Juodkrantėje per 800 orientacininkų varžėsi paskutinėse šio sezono varžybose – Lietuvos taurėje.  Dėl  Taurės susirinko kovoti ne tik orientavimosi bėgte,  bet ir  kalnų dviračių orientavimosi atstovai.

Šių metų Lietuvos taurės varžybų vietovė unikali - Kuršių Nerijos Juodkrantės miškas. Reljefą sudaro vėjo supustytas Kuršių nerijos kopagūbris, lėkštai kylantis nuo jūros ir stačiai besileidžiantis į Kuršių marių pusę. Kai kurie statūs šlaitai iki 30 m aukščio. Šlaituose ir kopagūgrio viršuje daug smulkių reljefo formų ir dirbtinės kilmės mikroduobučių. Miškas spygliuočių, gero ir vidutinio bėgamumo. Gana tankus kelių ir takų tinklas. Orientavimosi prasme - tikrai labai įdomi ir smagi vietovė.

72210330 1172979976236401 434651661017808896 o72606384 1172981166236282 1155837619897106432 o

72436955 1172979139569818 8687946613278113792 o
Varžybos vyko 2 dienas, šeštadienį ir sekmadienį, tad bendras rezultatas sumavosi už 2 dienas. Geriausiai sekėsi Gyvybės mokslų centro pirmakursei Juditai Traubaitei ir Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) antrakursiui Povilui Zaliauskui, kurie abiejų dienų sumoje užtikrintai nugalėjo merginų ir vaikinų jaunimo grupėse iki 20 metų.

Medicinos fakulteto rezidentė Vesta Aleliūnienė, nedaug nusileidusi prizininkių trejetui, elito grupėje liko ketvirtoje vietoje. Filosofijos fakulteto magistrantas Gediminas Janušis taip pat elito gr. finišavo dešimtoje vietoje.

Kalnų dviračių orientavimosi rungtyje Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto magistrantė Patricija Joana Babrauskaitė finišavo 7-oje pozicijoje (elito grupėje), o MIF antro kurso studentas Ąžuolas Macijauskas užėmė 9-tą vietą.  Džiugu. jog VU Sveikatos ir sporto centro treneris Romualdas Kniukšta V50 grupėje užėmė 3-ąją vietą.

Sveikiname su sėkmingu startu naujais mokslo metais!