Jau rugsėjo 26 dieną, 18 val. VU stadione startuos kasmetinė Rektoriaus taurė, kuri šįmet sutampa su BeActive renginių savaite. Sportiškai iškilmingas Rektoriaus taurės atidarymas, kurių šių metų partneris Teisės fakultetas, prasidės tarpfakultetinėmis kroso varžybomis, į kurias kviečiami visi studentai, norintys atstovauti savo fakultetui. Atvykti kviečiame jau 17.30 val. ir užregistruoti 4 vaikinų bei 4 merginų fakulteto  komandą, kuri varžysis 1600 m (vaikinai) bei 800 m (merginos) atkarpose. Renginio metu vyks ir VU mylios (1579 metrai) bėgimas. Nugalėtojai bus apdovanojami Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro dovanomis.

DSC 0179Verčiau rungtis su fakultetu

Rektoriaus taurės varžybose rungiasi visų Vilniaus universiteto fakultetų studentai, kurie, atstovaudami fakultetui skirtingose sporto šakų varžybose, kaupia bendrą fakulteto taškų skaičių (visų rungčių nuostatus rasite čia). Mokslo metų pabaigoje, susumavę visus fakultetų pasiekimus, dalyvius ir laimėtojus pagerbiame baigiamajame metų renginyje - Rektoriaus taurės varžybų uždaryme VU centriniuose rūmuose. Jame praeitąmet susitiko ne tik Universiteto rinktinių žaidėjai, sporto entuziastai dėstytojai bei treneriai, o ir naujai sporte save atradę įvairių fakultetų studentai,  tąkart garsiausiai ploję Medicinos fakultetui, kurio studentai aktyviausiai dalyvavo varžybose ir kėlė laimėtojų taurę.

Rungtis gali visiDSC 0173

Tarpfakultetinėse Rektoriaus taurės varžybose  gali varžytis visi Universiteto studentai, kuriuos domina sportas. Nuo studentų iniciatyvos gali priklausyti ir sporto šakų įvairovė. Tradiciškai Taurė pradedama kroso varžybomis, vyksta vaikinų ir merginų krepšinio, futbolo, tinklinio, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos, keliautojų sporto varžybos. Taigi studentai  lavina gebėjimus asmeninėse ir komandinėse rungtyse. Fakultetų studentai turi galimybę teikti paraiškas naudoti VU Sveikatos ir sporto centro erdves pasiruošimui Taurės varžyboms.

Rektorius išlieka paslaptingas

Šių metų Tarpfakultetinių Rektoriaus taurės varžybų partneris Teisės fakultetas rodo ryžtą aktyviai dalyvauti varžybose, tuo tarpu rektorius kol kas siekia išlaikyti intrigą apie pasirodymą stadione su lapėmis. Taigi jau rugsėjo 26 dieną lauksime visų, norinčių drauge sportuoti, palaikyti fakultetą ar išsiaiškinti, apie kokias lapes slepia rektorius.