Varzybos 023

Gegužės 5 d. Trakų rajone, Lazdėnų apylinkėse, Bražuolės stovyklavietėje vyko 2018 metų Lietuvos universitetų studentų keliautojų sporto čempionatas.

Vilniaus universiteto rinktinė užtikrintai nugalėjo ir pelnė I-osios vietos taurę!

Prie komandos pergalės prisidėjo Medicinos f. studentai Rugilė Strobeikaitė ir Mantas Jodinskas, Fizikos f. studentė Marija Narkauskaitė, Matematikos ir informatikos f. trečiakursiai Joris Rizgelis bei Ernestas Balčiūnas.

Komandą link pergalės vedė VU keliautojų sporto rinktinės treneris Juras Jorudas.

Varzybos 004Varzybos 005