DSC 0774

Vadovaujantis Vilniaus universiteto Rektoriaus įsakymu "Dėl Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro teikiamų paslaugų įkainių patvirtinimo", nuo balandžio 23 d. keisis dalis mūsų Centro paslaugų įkainių. Per pastaruosius dešimt metų, kai aplinkui viskas keitėsi, VU Sveikatos ir sporto centre pirmą kartą vykdomi nežymūs įkainių pokyčiai.

Įsakymas ir naujos kainos įsigalioja nuo 2018 m. balandžio 23 d. Iki šio įsakymo įsigaliojimo įsigyti leidimai naudotis Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro teikiamomis paslaugomis galioja iki juose nurodyto termino pabaigos ir įsigytoms paslaugoms taikomos iki šio įsigaliojimo galiojusios kainos.

Naujus SSC įkainius galite rasti ČIA

Kartu su naujais įkainiais, siūlomi ir nauji pasiūlymai bei nuolaidos.

• Asmenims, įsigijusiem leidimą naudotis treniruoklių salės paslaugomis 4 ir daugiau mėnesių, suteikiama 25% nuolaida.
  • Asmenims, įsigijusiems leidimą dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose (aerobikos, pilateso, šokių, jogos, kineziterapijos ir kiti užsiėmimai su vadovu) daugiau nei 10 kartų, 1 karto paslauga suteikiama nemokamai.
  • Daugiau galimybių konsultuotis su kineziterapeutais bei sporto treneriais.
  • Patogūs lauko aikščių ir vidaus erdvių rezervavimo laikai.