Šeštadienį, sausio 27 dieną, Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko tradicinės Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos, kuriose lengvaatlečiai pasiekė net 12 geriausių Lietuvos sezono rezultatų. Varžybose dalyvavo ir būrys VU studentų.

airine

Nors praėjusiais metais šiame manieže šalies rekordą pagerinusi – du metrus peršokusi – Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto magistrantė Airinė Palšytė nestartavo, varžybose sužibėjo į rugpjūtį Berlyne vyksiantį Europos čempionatą pretenduojantys atletai.

Tonkoviciute

60 m distancijos rungtyje bronzos medalį iškovojo Filologijos f. antrakursė Kotryna Tonkovičiūtė, rezultatu 7.73 s.

60 m distancijos B finale bėgo ir Medicinos f. pirmakursė Kornelija Okunevič, įveikusi distanciją per 8.06 s.

Vaikinų 60 m bėgime B finale Matematikos ir informatikos f. studentas Šarūnas Totoraitis finišavo 4-oje pozicijoje ir pasiekė asmeninį rekordą, su rezultatu 7.06 s.

800 m bėgime Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas iškovojo 5-ąją vietą.Totoraitis

1500 m bėgime MIF alumnas Gediminas Janušis pasiekė asmeninį rekordą, įveikęs distanciją per 4:16,0.

Trišuolio rungtyje (merginų gr.) EVAF studentė Sandra Alejūnaitė užėmė 4-ąją vietą, nušokusi 12,11 m.

Šuolio į tolį rungtyje (merginų gr.) Komunikacijos f. antrakursė Neringa Gedaminskaitė užėmė 9-ąją vietą ir į finalą nepateko.

3000 m distancijoje Filosofijos f. studentas Jaunius Strazdas liko 11-oje pozicijoje.

LLAF taurės varžybų metu vyko ir sporto klubų žiemos taurės varžybos. Po trijų savaičių pajėgiausi Lietuvos lengvaatlečiai, tarp kurių bus ir užsienyje besitreniruojantys sportininkai, varžysis Klaipėdoje vyksiančiame šalies čempionate.

Ateinantį šeštadienį, vasario 3 dieną Kaune vyks Lietuvos universitetų lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. VU lengvosios atletikos rinktinei bei jos trenerei doc. Jūratei Armonienei linkime greitų startų, tolimų metimų bei sėkmingų šuolių!