Dvi dienas (sausio 17-18 d.) vyko Vilniaus miesto sporto centro čempionatas, kuriame įvairiose rungtyse gausiai sudalyvavo ir VU lengvaatlečiai.

strazdas

3000 m vyrų bėgimo rungtyje Filosofijos f. studentas Jaunius Strazdas, su rezultatu 9:16.50, iškovojo bronzos medalį! VU alumnas Gediminas Janušis liko 6-oje pozicijoje.

1500 m vyrų bėgime VU studentai vijo vienas kitą: Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas iškovojo 3-ąją vietą (4:15.02), 4-oje pozicijoje liko Jaunius Strazdas, 5-oje - Gediminas Janušis.

800 m bėgime Evaldas Luneckas taip pat iškovojo 3-ąją (1:59.33)!luneckas

200 m vyrų bėgime iškovojome dar vieną medalį - Matematikos ir informatikos f. studentas Šarūnas Totoraitis pasipuošė bronzos medaliu, nubėgęs per 23.40!
60 m bėgime studentas tik per plauką liko nuo dar vieno medalio ir užėmė 4-ąją vietą.

Sveikiname ir kitus VU lengvaatlečius - Medicinos f. studentus Laurą Kemeklytę bei Paulių Jasinską, atstovavus Universitetui. Dėkojame VU Lengvosios atletikos trenerei doc. Jūratei Armonienei už sportininkų paruošimą.