Kaip ir praėjusiais metais, 2018-ųjų žiemą kviečiame visus į VU Botanikos sodą Kairėnuose, kur visų susidomėjusių lauks orientavimosi sporto šventė "Bėk aplink Lietuvą".

Vasario 17 d. ne tik smagiai klajosime su žemėlapiu rankose, bet tuo pačiu minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir keliausime per įdomiausias Lietuvos vietas ir miestelius.

Skelbimas bek aplink LT vasario 17

Šventėje lauks:

• Speciali Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirta orientavimosi sporto trasa
  • Orientavimosi sporto pamoka pradedantiesiems
  • Individualūs startai tiek mėgėjams, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems
  • Karšta arbata
  • Arklių traukiamos karieta arba rogės (už papildomą mokestį).

Jei bus pakankamai sniego, dalyviai galės pramogauti:

• 4 km lygumų slidinėjimo trasoje;
  • Kalvarate (žiemos karuselėje).

Jūsų patogumui sodo muziejaus patalpose bus galima palikti daiktus, persirengti, užkąsti suneštiniais užkandžiais.

RENGINYS NEMOKAMAS, mokamas tik įėjimas į Botanikos sodą (bilieto kaina - 1,5 EUR, moksleiviams, studentams ir pensininkams - 1 EUR).

Renginio trukmė: 12:00 - 15:00 val.

ORGANIZATORIAI: VU Botanikos sodas, VU Sveikatos ir sporto centras

Spausk DALYVAUSIU ir susitikime bėgime aplink Lietuvą!