Kasmetinė rudeninė orientavimosi sporto šventė VU rektoriaus sodyboje

Nors šių metų ruduo nelepina giedromis dienomis, praėjęs šeštadienis buvo išskirtinai gražus ir saulėtas.

punktas

Spalio 7 d. Vilniaus universiteto bendruomenė sugužėjo į kasmetinėmis tapusias orientavimosi sporto varžybas, kurias organizavo VU rektorius Artūras Žukauskas ir klubas "OK Klajūnas".

Veiksmas vyko Žukaučiznos kaime, Švenčionių raj., netoli Rektoriaus sodybos, o starto vietoje susirinko beveik pusė šimto orientavimosi sporto entuziastų ir norinčių susipažinti su šia sporto rūšimi. Dalyviai draugiškai varžėsi trijose amžiaus grupėse. Vaikų grupė (iki 18 metų) turėjo įveikti 1,5 km trasą, jaunimo (iki 35 metų) ir subrendėlių grupės - ilgesnę ir sudėtingesnę 5,2 km trasą.

Vaikų grupėje I-ąją vietą mergaičių tarpe laimėjo Emilija Staišiūnaitė, berniukų grupėje - Algirdas Žilinskas.SSC

Jaunimo grupėje nugalėjo Matematikos ir informatikos f. absolventė, orientavimosi sporto kalnų dviračiais daugkartinė čempionė Algirda Zaliauskaitė (merginų gr.) bei Ekonomikos f. magistrantas Viktoras Staišiūnas (vaikinų gr.).

Subrendėlių grupėje greičiausi buvo Otilija Zaicevienė (moterų gr.) bei VU Sveikatos ir sporto centro treneris Romualdas Kniukšta (vyrų gr.).

Varžybų rezultatai

Visiems dalyviams grįžus iš Žukaučiznos miškų, sušilti padėjo Rektoriaus sodyboje paruošta karšta sriuba, o dieną užbaigė nugalėtojų apdovanojimai Rektoriaus prizais. Tuo pačiu prof. Artūrui Žukauskui ir visam Vilniaus universitetui buvo įteikta Orientavimosi sporto federacijos ir MTBO renginių atstovų padėka už pagalbą, organizuojant 2017 m. Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatą.

Orientavimosi sporto šventės akimirkos

apdovanojimai copyvisi

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos