Gegužės 27 - 28 d. vyko Lietuvos universitetų studentų teniso čempionatas. Čempionate dalyvavo septynių Lietuvos universitetų pajėgiausi sportininkai. Džiugu, jog šiais metais buvo sulaukta daugiau dalyvių nei pernai. Sportininkai varžėsi merginų ir vaikinų vieneto rungtyje bei dvejetų rungtyse.

Image uploaded from iOS

Mūsų universiteto tenisininkai, susumavus visus rezultatus, bendrakomandinė rezultatų lentelėje užėmė 3-iąją vietą:

7 vieta – Aleksandro Stulginskio universitetas

Merginų vieneto finale susitiko Ekonomikos fakulteto studentė Violeta Kirilovaitė ir Saulė Valantiejūtė (LSU). Rezultatu 6/3 6/1 nugalėjo Saulė, o Violeta pelnė sidabro medalį.Image uploaded from iOS 1

Merginų dvejeto rungtyje Lietuvos sporto universiteto studentes S. Valantiejūtę ir M. Žukaitę, rezultatu 6/3 6/3 įveikusios mūsų universiteto sportininkės Greta Aidukaitė (MF) ir V. Kirilovaitė, pasipuošė aukso medaliais. Trečiąją vietą iškovojo jungtinė universitetų Kauno technologijos E. Chmieliauskaitės ir Vilniaus E. Malcaitės (ChGF) komanda.

Vaikinų dvejeto rungtyje sidabrą iškovojo jungtinė Pauliaus Matulevičiaus (MIF) ir Vytauto Didžiojo universiteto sportininko V. Ramanausko komanda, nusileidusi rezultatu 6/2 6/2  Lietuvos sporto universiteto sportininkams L. Adomavičiui ir D. Šabūnui.