visi

Balandžio 22-23 d. vyko 2017 m. Nacionalinės studentų tinklinio lygos čempionato finalai, iš kurių VU tinklininkai grįžo anaiptol ne tuščiomis!

Šeštadienį vykusiose pusfinalių kovose, VU merginų tinklinio komanda, rezultatu 3:1, ir vaikinų komanda 3:0 palaužė Lietuvos sveikatos universiteto merginų ir vaikinų tinklininkus.

Sekmadienį vykusiuose NSTL finaluose neįtikėtiną dramą žiūrovams dovanojo VU ir Šiaulių universiteto vyrų tinklinio komandos. Įtempta ir prikaustanti, taškas į tašką keturių setų akistata, kurioje iki pat galo išliko intriga – dvi lyderiaujančios komandos atkakliai ir ryžtingai siekė pergalės. Tačiau sušlubavus ŠU žaidimui, praėjusių metų čempionams teko pripažinti priešininkų pranašumą ir rezultatu 1:3 (25-23, 23-25,18-25, 22-25) savo titulus perleisti VU komandai.

VDU merginos apsigynė čempionių titulus, trijų setų kovoje nugalėjusios žiūrovų simpatijų sulaukusią VU merginų komandą. Pirmajame sete šiek tiek nedrąsiai įžengusios į aikštelę, VU tinklininkės, palaikomos savo sirgalių, pradėjo atkaklią kovą prieš čempionato favorites. Žinodamos, kad akistata nebus lengva, jos rodė tikrą sportinį nusiteikimą – atkaklią kovą dėl kiekvieno taško. Nors rezultatu 0:3 (18-25, 21-25, 13-25) merginos nusileido čempionėms, tačiau kėlė pasigėrėjimą savo ryžtingu, atkakliu ir drąsiu žaidimu!

erginosvyrai

Po finalų NSTL čempionato komandų išsidėstymas atrodo taip:

Vaikinų grupėje:
1 vieta – Vilniaus universitetas
2 vieta – Šiaulių universitetas
3 vieta – Lietuvos sporto universitetas
4 vieta – Lietuvos edukologijos universitetas
5 vieta – Vilniaus Gedimino technikos universitetas
6 vieta – Klaipėdos universitetas
7 vieta – Kauno technologijų universitetas
8 vieta – Mykolo Romerio universitetas

Merginų grupėje:
1 vieta – Vytauto Didžiojo universitetas
2 vieta – Vilniaus universitetas
3 vieta – Lietuvos sporto universitetas
4 vieta – Vilniaus Gedimino technikos universitetas
5 vieta – Kauno technologijų universitetas
6 vieta – Lietuvos edukologijos universitetas.

Naudingiausiu laisvuoju gynėju išrinktas Fizikos fakulteto studentas Aidas Sadauskas, naudingiausio centrinio blokuotojo titulą pelnė Albert Tomaševič (Ekonomikos fakultetas), o geriausiu žaidėju išrinktas Artūr Vasiljev (EF).

vyrai tauremerginos medaliai

NSTL čempionato apdovanojimų akimirkos